Aukščiausioje Lietuvos moterų krepšinio lygoje debiutavo „Kibirkšties-MRU“ dublerės – „Kibirkštis-VKM“. Pirmasis blynas kiek prisvilo, vilnietės patyrė nesėkmę, tačiau puikų individualų pasirodymą surengė gynėja Audronė Zdanevičiūtė.

„Kibirkšties-VKM“ komanda Klaipėdoje 59:81 (21:16, 12:25, 17:25, 9:15) nusileido „Neptūno“ krepšininkėms.

Vilnietės su labiau patyrusiomis krepšininkėmis lygiai kovojo pirmas 10 minučių, tačiau vėliau prarado iniciatyvą ir buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Po pertraukos Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinėms ėmė stigti jėgų ir varžovės nutolo.

„Kibirkšties-VKM“ komanda šiame mače suklydo 33 kartus.

Puikų asmeninį pasirodymą „Kibirkšties-VKM“ komandoje surengė A.Zdanevičiūtė. Gynėja per 36 minutes pelnė 37 taškus (7/15 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 11/12 baudos), perėmė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dominyka Gerkytė pelnė 10 taškų (7 atk. kam., 11 kld.), Emilija Grigaliūnaitė – 8 (7 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė ir Aistė Radzevičiūtė po 2.

„Neptūno“ komandoje Lina Mikelevičienė pelnė 27 taškus, Justė Veronika Jocytė – 21, o Brigita Gudelionytė – 13.