svajuko-drambliones

Dalyvio registracijos anketa

Visi laukai su * ženklu yra būtini.

 1. Vyksta du atskiri žaidimai: mažosios ir didžiosios svajuko dramblionės.
 2. Mažosios svajuko dramblionės žaidimo dalyvis, įsigijęs drambliuką už 50 Eur, tampa Vilniaus moterų krepšinio klubo „Kibirkštis” garbės nariu ir gauna:
  1. vardinį kvietimą į visas „Kibirkšties“ sezono namų rungtynes;
  2. galimybę laimėti krepšinio kamuolį su visos „Kibirkšties“ komandos parašais;
  3. galimybę laimėti vardinius „Kibirkšties“ marškinėlius su visos komandos parašais;
  4. galimybę laimėti vakarienę dviem asmenims su komanda/viena iš komandos narių;
  5. galimybę laimėti vieną iš reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ paslaugų (2 vnt. funkcinio judesių vertinimo (FMS), 2 vnt. sporto medicinos gydytojo konsultacijų, 1 vnt. raumenų grupių tyrimo „Back-Check“ aparatu; daugiau informacijos http://www.gemma.lt/reabilitacija-sporto-medicina-ir-diagnostika);
  6. galimybę laimėti 555 € vertės kelionių agentūros „Zigzag Travel“ kelionę į pasirinktą šalį.
 3. Didžiosios svajuko dramblionės žaidimo dalyvis, įsigijęs drambliuką už 100 Eur, tampa Vilniaus moterų krepšinio klubo „Kibirkštis” garbės nariu ir gauna:
  1. du bilietus į Lietuvoje esantį zoologijos sodą;
  2. vardinį kvietimą į visas „Kibirkšties“ sezono namų rungtynes ir LMKL žvaigždžių dieną;
  3. galimybę laimėti krepšinio kamuolį su visos „Kibirkšties“ komandos parašais;
  4. galimybę laimėti vardinius „Kibirkšties“ marškinėlius su visos komandos parašais;
  5. galimybę laimėti vakarienę dviem asmenims su komanda/viena iš komandos narių;
  6. galimybę laimėti vieną iš reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ paslaugų (3 vnt. funkcinio judesių vertinimo (FMS), 3 vnt. sporto medicinos gydytojo konsultacijų, 2 vnt. raumenų grupių tyrimo „Back-Check“ aparatu, 1 vnt. širdies kraujagyslių funkcinės būklės diagnostikos; daugiau informacijos http://www.gemma.lt/reabilitacija-sporto-medicina-ir-diagnostika);
  7. galimybę laimėti 1111 € vertės kelionių agentūros „Zigzag Travel“ kelionę į Indiją arba Tailandą.
 4. Žaidimas vyksta nuo 2016 m. spalio 1 d. iki 2017 m. gegužės 06 d. (imtinai).
 5. Oficialiai pagrindinių žaidimo prizų (mažosios ir didžiosios kelionių) nugalėtojai paskelbiami 2017 m. gegužės 7 d. kelionių agentūros „Zigzag Travel“ arba BC „Kibirkštis“ biure. Laimėtojų nustatyme dalyvauja BC „Kibirkštis“, UAB „Zigzag Travel“ ir nepriklausomi atstovai.
 6. Žaidime gali dalyvauti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.
 7. Fiziniai asmenys žaidime gali dalyvauti nuo 18 metų amžiaus.
 8. Mažojo kelionės prizo (555 € vertės kelionės į pasirinktą šalį) ir mažųjų „Gemma“ įsteigtų prizų laimėtojai išrenkami iš visų užsiregistravusių mažosios svajuko dramblionės žaidimo dalyvių burtų keliu. Visų prizų laimėtojai paaiškės iki 2017 m. gegužės 7 d.
 9. Didžiojo kelionės prizo (1111 € vertės kelionės į Indiją arba Tailandą) ir didžiųjų „Gemma“ įsteigtų prizų laimėtojai išrenkami iš visų užsiregistravusių didžiosios svajuko dramblionės žaidimo dalyvių burtų keliu. Visų prizų laimėtojai paaiškės iki 2017 m. gegužės 7 d.
 10. Kitų žaidimo prizų (1 krepšinio kamuolys su visos „Kibirkšties“ komandos parašais, 1 vardiniai „Kibirkšties“ marškinėliai su visos komandos parašais ir 1 vakarienė dviem asmenims su komanda arba viena iš komandos narių) laimėtojai išrenkami iš visų užsiregistravusių tiek mažosios, tiek didžiosios svajuko dramblionės žaidimo dalyvių burtų keliu. Krepšinio kamuolio laimėtojas paaiškės 2016 m. gruodžio 21 d.; marškinėlių – 2017 m. sausio 21 d.; vakarienės – 2017 m. vasario 21 d.
 11. Žaidimo dalyviai apie laimėjimą informuojami elektroniniu paštu ir/arba telefonu. Atsiimti/pasinaudoti prizais (atvykus į BC „Kibirkštis” būstinę – Birželio 23-iosios g. 10a, LT-03205, Vilnius, arba į komandos namų rungtynes) privaloma iki 2017 m. gruodžio 31 d., kitaip prizai pereis žaidimo organizatoriaus nuosavybėn.
 12. Lošimas dėl mažojo kelionės prizo (555 € vertės kelionės) įvyks tik tuo atveju, jeigu bus parduota ne mažiau kaip 30 vnt. mažų dramblių. Jeigu šis skaičius nebus pasiektas, vietoje to vyks lošimas dėl mažojo 100 € vertės kelionių agentūros „Zigzag Travel“ kelionės į pasirinktą šalį čekio.
 13. Lošimas dėl didžiojo kelionės prizo (1111 € vertės kelionės) įvyks tik tuo atveju, jeigu bus parduota ne mažiau kaip 30 vnt. didelių dramblių. Jeigu šis skaičius nebus pasiektas, vietoje to vyks lošimas dėl didžiojo 700 € vertės kelionių agentūros „Zigzag Travel“ kelionės į pasirinktą šalį čekio.
 14. Lošimai dėl kitų prizų (1 krepšinio kamuolys su visos „Kibirkšties“ komandos parašais, 1 vardiniai „Kibirkšties“ marškinėliai su visos komandos parašais, 1 vakarienė dviem asmenims su komanda arba viena iš komandos narių bei „Gemma“ įsteigti prizai) įvyks nepriklausomai nuo parduotų dramblių kiekio.
 15. Žaidimo prizai į piniginius prizus nekeičiami. Jeigu didžiosios svajuko dramblionės žaidimo nugalėtojo kelionės prizas (1111 € vertės kelionė į Indiją arba Tailandą) netenkina, jį galima pakeisti į bet kurią kitą kelionių agentūros „Zigzag Travel“ kelionę iki 1111 € vertės.
 16. Jeigu pasirinktos kelionės vertė yra didesnė nei prizo vertė, susidariusį skirtumą privalo apmokėti žaidimo dalyvis, laimėjęs prizą.
 17. Mažąjį arba didįjį drambliuką žaidimo dalyvis gali įsigyti žaidimo vietoje (t. y. bet kurių BC „Kibirkštis” namų rungtynių metu) arba pervedęs pinigus į klubo sąskaitą DNB banke (sąsk. nr.: LT704010049501251651). Mokėjimo gavėjas – Viešoji įstaiga Sostinės moterų krepšinio klubas, mokėjimo paskirtis – Žaidimas “Svajuko dramblionė”.
 18. Žaidimo registracijos anketą žaidimo dalyvis privalo užpildyti nuo 2016 m. spalio 1 d. iki 2017 m. balandžio 30 d. 24 val. žaidimo vietoje (t. y. bet kurių BC „Kibirkštis” namų rungtynių metu) arba BC „Kibirkštis” interneto svetainėje (http://www.bckibirkstis.lt/zaidimas-svajuko-dramblione/), nurodant savo vardą, pavardę (įmonės pavadinimą), elektroninį paštą, telefoną, adresą ir mokėjimo sumą.
 19. Žaidimo dalyvio anketa patvirtinama per 3 d. d. elektroniniu paštu arba telefonu. Tik nuo anketos patvirtinimo dalyvis atitinka visas žaidimo sąlygas ir oficialiai dalyvauja žaidime.
 20. Drambliukas žaidimo dalyviui pristatomas per 14 d. d. registracijos anketoje nurodytu adresu (tik Lietuvos Respublikos teritorijoje). Nesant galimybės žaidimo dalyviui drambliuką pristatyti registracijos anketoje nurodytu adresu, drambliuką žaidimo dalyvis gali atsiimti BC „Kibirkštis” būstinėje (Birželio 23-iosios g. 10a, LT-03205, Vilnius) arba komandos namų rungtynių metu, tai iš anksto suderinus su žaidimo organizatoriumi. Taip pat drambliukas gali būti pristatytas kitu žaidimo dalyvio nurodytu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje.
 21. Žaidimo dalyvis žaidime registruojamas tiek kartų, kiek nupirko žaidimo prekių – dramblių.
 22. Vienas žaidimo dalyvis gali laimėti tik vieną mažąjį prizą (1 krepšinio kamuolį su visos „Kibirkšties“ komandos parašais, 1 vardinius „Kibirkšties“ marškinėlius su visos komandos parašais, 1 vakarienę dviem asmenims su komanda/viena iš komandos narių arba vieną iš „Gemma“ įsteigtų prizų). Pagrindinių žaidimo prizų (mažosios ir didžiosios kelionių) laimėtojai bus renkami iš visų užsiregistravusių žaidimo dalyvių nepriklausomai nuo to, ar jie jau yra laimėję vieną iš mažųjų prizų.
 23. Dalyvaudami žaidime dalyviai patvirtina, kad sutinka, jog žaidimo organizatorius ir jų paskirti asmenys gali tvarkyti jų duomenis žaidimo organizavimo tikslais, paskelbiant dalyvių vardą, pavardę ar įmonės pavadinimą svetainėje bckibirkstis.lt, socialiniuose tinkluose ir kitur, kur bus viešinamas žaidimas ir/ar laimėtojas (-ai). Duomenys tvarkomi siekiant užtikrinti tinkamą žaidimo įgyvendinimą, prizų laimėtojų nustatymą ir prizų įteikimą.
 24. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę vienašališkai keisti taisykles ar nutraukti žaidimą bet kuriuo metu, apie tai informuodamas interneto tinklalapyje bckibirkstis.lt.
 25. Žaidime negali dalyvauti BC „Kibirkštis“ ir UAB „Zigzag Travel“ darbuotojai, klubo sportininkės, treneriai.
 26. Visi asmenys, dalyvaujantys žaidime, patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
 27. Žaidimo organizatorius – VšĮ Sostinės moterų krepšinio klubas – BC „KIBIRKŠTIS“.
 28. Žaidimo partneris – kelionių agentūra UAB „Zigzag Travel“.