Vilniaus „Kibirkšties“ komanda į Klaipėdą atvyko praretėjusiomis gretomis ir tai brangiai atsiliepė. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse 67:73 (20:24, 11:17, 21:15, 15:17) nusileido „Fortūnos“ ekipai ir patyrė 2 nesėkmę per 8 rungtynes.

Šiame susitikime „Kibirkštis“ turėjo verstis negausiomis pajėgomis. Dėl traumos rungtyniauti negalėjo įžaidėja Justina Kraujūnaitė, treneriai nusprendė verstis be Lauros Juškaitės, o jaunosios Eglė Zabotkaitė ir Miglė Purlytė žaidė „Akvilės“ krepšinio lygoje.

Nesėkmingai „Kibirkšties“ komandai susiklostė pirmoje mačo pusė, po kurios vilnietės turėjo dviženklį deficitą – 10 taškų. Trečiame ketvirtyje sostinkės ekipai pavyko sugrąžinti intrigą ir skirtumą sumažinti iki 4 taškų, tačiau paskutinis kėlinys ir vėl buvo nesėkmingas. „Kibirkšties“ komanda leido varžovėms atitrūkti ir švęsti pergalę.

„Kibirkšties“ komandai koją kišo tolimi metimai. Vilnietės nepataikė nei vieno iš dešimties tritaškių metimų.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Shenita Landry. Amerikietė per 33 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Laurita Jurčiūtė įmetė 17 taškų, Gabija Meškonytė – 11, Ieva Savickaitė – 7, Agnė Bobinaitė – 6, Dalia Donskichytė – 4, o Urtė Slavickaitė – 2.

„Fortūnos“ komandoje Roberta Mizgerytė įmetė 21 tašką, Sandra Baliutavičiūtė surinko 18, o Andra Gabalytė – 17.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais gruodžio 2-3 dienomis, kai Vilniuje, „Lietuvos ryto“ arenoje vyks Rytų Europos krepšinio lygos turas. Sostinės krepšininkės rungtyniaus su Minsko „Horizont“ klubu iš Baltarusijos ir Apeldoorno „FSG Royal Eagles“ ekipa iš Olandijos.