Po Europos dvidešimtmečių merginų čempionato, tapo aišku, kad Vilniaus „Kibirkšties“ komandos aprangos nebevilkės gynėja Laurita Jurčiūtė.

Iš Kėdainių kilusi 173 cm ūgio gynėja „Kibirkšties“ komandoje praleido tris sezonus, o pastarajame, kuriame sostinės klubas iškovojo sidabro apdovanojimus, vidutiniškai pelnydavo po 13 taškų, atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo po 3 kamuolius.

„Kibirkšties“ ekipoje nebeliks ir praėjusiame sezone visų žaidusių legionierių: amerikiečių Shenitos Landry ir Deannos Mayzos bei Irinos Michailovos iš Moldovos.

Sh.Landry, kuri „Kibirkšties“ komandoje žaidė antrą sezoną, vidutiniškai pelnydavo po 15 taškų ir atkovodavo po 8 kamuolius, D.Mayza rinko po 8 taškus ir atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus, o I.Michailova pelnydavo po 4 taškus ir atkovodavo po 2 kamuolius.

Sostinės komandos aprangos nebevilkės ir septyniolikmetė Kamilė Žiedelytė, kuri praėjusiame sezone žaidė tik epizodiškai, aikštėje pasirodė 5 rungtynėse ir pelnydavo po 5 taškus bei atkovodavo po 2 kamuolius. Krepšininkė grįžta rungtyniauti į Ukmergę.

Untitled collage(3)

„Kibirkšties“ komanda dėkoja visoms buvusioms žaidėjoms už pergales ir emocijas kartu bei linki sėkmės ateityje.

„Kibirkšties“ komandoje kitą sezoną rungtyniaus Justina Kraujūnaitė, Agnė Bobinaitė, Urtė Slavickaitė, Gabija Meškonytė, Dalia Donskichytė, Ieva Šimkutė, Livija Sakevičiūtė, Eglė Zabotkaitė ir Morgan Pullins. Ekipai vadovaus Valdas Gecevičius.