Vos trečias rungtynes šį sezoną žaidusios „Kibirkšties-VKM“ (0-3) žaidėjos nesugebėjo pasipriešinti G. Kievino ir S. Linkevičienės vadovaujamai ekipai. Jaunosios krepšininkės „Huawei Moterų lygos“ čempionate nusileido „Kibirkšties-MRU“ (5-0) komandai rezultatu 28:91 (10:27; 11:24; 4:18; 3:22).

Prieš rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komandos žaidėja Jacqueline Luna-Castro atsiėmė spalio mėnesio naudingiausios žaidėjos apdovanojimą.

Rungtynes dvitaškiu metimu atidarė Audronė Zdanevičiūtė. Dublerinė komanda šaltą dušą gavo jau pirmajame kėlinyje po kurio komandas skyrė 17 taškų. Nors įpusėjus antrajam kėliniui Ugnė Sirtautaitė ir Gerda Raulušaitytė bandė sukurti spurtą – jis nutrūko pelnius 8 taškus. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė pakankamai aktyviai rotavo savo žaidėjomis, tačiau atremti uraganinio pagrindinės komandos puolimo – nepavyko. Po 20 žaidimo minučių „Kibirkšties-MRU“ komanda nutolo 30 taškų skirtumu (21:51).

Po pertraukos „Kibirkštis-VKM“ dar kartą pajuto čempionato lyderių galią. J. Štreimikytės-Virbickienės ir Tomo Butkevičiaus auklėtinės antroje rungtynių pusėje pelnė vos 7 taškus ir deficitą padidino iki 63 taškų (28:91).

Pagrindinės komandos žaidėjos atkovojo 59 kamuolius, iš jų net 24 puolime, kai jaunosios krepšininkės iš viso sugriebė 26.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VKM“ ekipoje rungtyniavo G. Raulušaitytė pelniusi 10 taškų.

Nugalėtojų gretose dominavo komandos kapitonė Kristė Timofejeva (14 tšk., 17 naud. bal.) ir Justina Miknaitė (12 tšk., 19 naud. bal.).

Penktadienį „Kibirkšties-VKM“ komanda 18:00 mes iššūkį Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkėms, tuo tarpu „Kibirkšties-MRU“ rungtynės Šiauliuose – nukeltos. Penktadienio dvikovą stebėkite moterųlyga.lt arba FB paskyroje.