Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ komanda įsirašė pirmąją pergalę pirmenybėse, kuomet penktadienio vakarą Mykolo Romerio universiteto (MRU) didžiojoje salėje patiesė LCC krepšininkes rezultatu 79:47 (40:6; 7:15; 14:12; 18:14).

Aikštelės šeimininkės nesikuklino jau nuo rungtynių pirmų minučių – 7:0 atkarpa privertė varžovių strategą Vilių Stanišauską prašyti minutės pertraukėlės, kuri aikštelėje vaizdo nepakeitė. „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės ir toliau aštriais prasivežimais drąskė varžovių gynybą ir spurtą padidino iki 13:0. Vilnietės nemažindamos žaidimo tempo, neleido varžovėms pelnyti taškų iš žaidimo ir susikrovė 34 taškų pranašumą (40:6) per pirmąjį ketvirtį. Įgijusios saugų pranašumą, antrame kėlinyje vilnietės sumažino puolimo tempą ir per kėlinį pelnė tik 7 taškus (47:21).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino. Komandos keitėsi tiek klaidomis, tiek rezultatyviomis atakomis ir kėlinį užbaigė apyligiai 14:12 (61:33). Per paskutines 10 susitikimo minučių sostinės krepšininkės pakėlė tempą ir spurtavo 8:0, kas leido atstatyti 30 taškų pranašumą. „Kibirkšties-VKM“ komanda šventė pirmąją pergalę „Huawei Moterų lygoje“ rezultatu 79:47.

Galingai rungtyniavo Dominyka Gerkytė. Žaidėja atakavo beveik be klaidų ir pelnė 21 tašką, perėmė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Gerda Raulušaitytė pridėjo 16 taškų (6 atk. kam., 13 naud. bal.), Emilija Grigaliūnaitė pridėjo 14 (7 atk. kam., 13 naud. bal.)

LCC komandoje Viltė Andrunavičiūtė realizavo 17 taškų.