KIBIRKŠTIES-MRU komandos rungtynės:

Data Laikas Rungtynės Rezultatas
09.14 18:00 „Kibirkštis-MRU“ – Minsko „Horizont“ 61:65
09.15 12:00 „Kibirkštis-MRU“ – Minsko „Horizont“ 70:62
09.20 18:00 Nur Sultano „Astana Tigers“ – „Kibirkštis-MRU“ 46:72
09.21 16:00 Gdansko „Politechnika“ – „Kibirkštis-MRU“ 66:70
09.22 12:30 Liepojos „Liepaja/LSSS“ – „Kibirkštis-MRU“ 68:62
10.04 18:30 „Kibirkštis-MRU“ – Talino „Ulikool“  86:54
10.05 18:30 „Kibirkštis-MRU“ – Rygos TTT  63:72
10.09 19:00 Rostov-Don SFEDU – „Kibirkštis-MRU“  79:75
10.10 16:30 Novosibirsko „Dinamo“ – „Kibirkštis-MRU“  74:44
10.11 14:30 Gardino „Olimpia“ – „Kibirkštis-MRU“  68:80
10.22 18:30 „Kibirkštis-MRU“ – „Kibirkštis-VKM“  97:37
10.25 19:00 Kauno „Aistės-LSMU“ – „Kibirkštis-MRU“  59:67
10.29 18:00 Klaipėdos „Neptūnas“ – „Kibirkštis-MRU“  62:69
11.09 17:30 „Kibirkštis-MRU“ – Rygos stradina Universitate  78:30
11.22 18:30 „Kibirkštis-MRU“ – Šiaulių „Šiauliai“  73:58
11.26 18:00 „Kibirkštis-VKM“ – „Kibirkštis-MRU“  40:87
12.07  14:00 Minsko Cmoki – „Kibirkštis-MRU“  69:58
12.08  09:30 Astana Tigers – „Kibirkštis-MRU“  51:59
12.14 17:30 „Kibirkštis-MRU“ – Liepojos „Liepaja“
12.20 19:00 „Kibirkštis-MRU“ – „Kažkur Matyti“
01.03 17:30 Rygos stradina Universitate – „Kibirkštis-MRU“
01.04 16:00 Rygos TTT – „Kibirkštis-MRU“
01.05 16:00 Liepojos „Liepaja“ – „Kibirkštis-MRU“
01.10 18:30 „Kibirkštis-MRU“ – Klaipėdos „Neptūnas“
01.12 15:00 Šiaulių „Šiauliai“ – „Kibirkštis-MRU“
01.17 „Kibirkštis-MRU“ –
01.18 „Kibirkštis-MRU“ –
01.19 „Kibirkštis-MRU“ –
01.24 17:30 „Kibirkštis-MRU“ – Kauno „Aistės-LSMU“
02.07 Tartu „Ulikool/Kalev“ – „Kibirkštis-MRU“
02.08 Talino „Ulikool“ – „Kibirkštis-MRU“
02.09 Tartu „Ulikool/Kalev“ – „Kibirkštis-MRU“
02.15 Ketvirtfinalis
02.22 Ketvirtfinalis
02.28 Finalo ketvertas
02.29 Finalo ketvertas

KIBIRKŠTIES-VKM komandos rungtynės:

Data Laikas Rungtynės Rezultatas
10.11 17:00 Klaipėdos „Neptūnas – „Kibirkštis-VKM“  81:59
10.22 18:30 „Kibirkštis-MRU“ – „Kibirkštis-VKM“  97:37
11.26 18:00 „Kibirkštis-VKM“ – „Kibirkštis-MRU“  40:87
12.20 17:00 „Kibirkštis-VKM“ – Kauno „Aistės-LSMU“
01.10 19:00 Kauno „Aistės-LSMU“ – „Kibirkštis-VKM“
01.19 16:00 Šiaulių „Šiauliai“ – „Kibirkštis-VKM“
02.07 18:30 „Kibirkštis-VKM“ – Šiaulių „Šiauliai“
02.11 18:30 „Kibirkštis-VKM“ – Klaipėdos „Neptūnas“