Data Laikas Rungtynės Rezultatas
09.14 17:00 Minsko „Horizont“ – „Kibirkštis“ 66:58
09.15 17:00 Minsko „Cmoki“ – „Kibirkštis“ 78:60
09.16 12:00 Kauno „Aistės-LMSU“ – „Kibirkštis“ 58:65
09.21 18:00 „Kibirkštis“ – Norčiopingo „Dolphins“ 75:70
09.23 12:00 „Kibirkštis“ – Norčiopingo „Dolphins“ 80:75
09.28 17:30 Rygos TTT – „Kibirkštis“ 91:59
09.29 12:00 Rygos TTT – „Kibirkštis“ 94:64
10.07 14:00 „Kibirkštis“ – Ukmergės Vilkmergė“  75:60
10.12 15:30 „Piestanske Cajky“ – „Kibirkštis“  58:42
10.13 16:00 Brno „Basket Zabiny“ – „Kibirkštis“  79:67
10.14 11:00 Minsko „Horizont“ – „Kibirkštis“  67:66
10.23 18:00 Klaipėdos „Fortūna“ – „Kibirkštis“  55:66
10.27 13:45 „Šiauliai-Universitetas“ – „Kibirkštis“  53:87
11.03 19:00 „Kibirkštis“ – Kauno „Aistės-LSMU“  58:47
11.23  18:00 Rygos TTT – „Kibirkštis“
11.24 19:00 Rygos TTT – „Kibirkštis“
12.01 19:00 „Kibirkštis“ – „Šiauliai-Universitetas“
12.04  19:30 Ukmergės „Vilkmergė“ – „Kibirkštis“
12.08 14:30 „Lulea Basket“ – „Kibirkštis“
12.15 15:00 Kauno „Aistės-LMSU“ – „Kibirkštis“
12.21 18:30 „Kibirkštis“ – Klaipėdos „Fortūna“
01.05 Latvijos-Estijos klubas3 – „Kibirkštis“
01.09 Europos moterų krepšinio lygos turas
01.10 Europos moterų krepšinio lygos turas
01.12 15:00 „Kibirkštis“ – Latvijos-Estijos klubas2
01.19 19:00 „Kibirkštis“ – „Šiauliai-Universitetas“
01.26 19:00 „Kibirkštis“ – Ukmergės Vilkmergė“
02.01 18:00 Kauno „Aistės-LMSU“ – „Kibirkštis“
02.09 14:00 Klaipėdos „Fortūna“ – „Kibirkštis“
02.12 18:30 „Kibirkštis“ – Latvijos-Estijos klubas3
02.19 Latvijos-Estijos klubas2 – „Kibirkštis“
02.23 19:00 „Kibirkštis“ – Rygos TTT
02.26 Lietuvos-Latvijos lygos ketvirtfinaliai
03.02 Lietuvos-Latvijos lygos ketvirtfinaliai
03.08 Lietuvos-Latvijos lygos finalo ketvertas
03.09 Lietuvos-Latvijos lygos finalo ketvertas
03.15 19:30 Ukmergės „Vilkmergė“ – „Kibirkštis“
03.23 19:00 „Kibirkštis“ – Klaipėdos „Fortūna“
03.30 14:00 „Šiauliai-Universitetas“ – „Kibirkštis“
04.02 19:00 „Kibirkštis“ – Kauno „Aistės-LSMU“
04.12 „MultiGyn“ finalo ketvertas
04.13 „MultiGyn“ finalo ketvertas

 

KIBIRKŠTIES-VKM tvarkaraštis:

Data Laikas Rungtynės Rezultatas
10.06 13:00 Marijampolės ŽSM – „Kibirkštis-VKM“ 60:72
10.12 18:15 „Kibirkštis-VKM“ – Vilniaus „VK-Kamanė“ 60:39
10.17 18:00 Kauno KM „Žalgiris“ – „Kibirkštis-VKM“ 74:41
10.26 18:30 „Kibirkštis-VKM“ – Vilniaus „Svaja“  50:76
10.30 19:15 „Vilniaus universitetas“ – „Kibirkštis-VKM“  64:62
11.09 18:30 „Kibirkštis-VKM“ – Panevėžio „Naftėnas-KKSC“  54:58
11.16 18:30 „Kibirkštis-VKM“ – Kauno „LSU-Aistės 2“  54:69
11.25 17:20 Vilniaus BC „Tiketa“ – „Kibirkštis-VKM“
11.30 19:45 „Kibirkštis-VKM“ – Alytaus „RKL-GUT.LT“
12.08 15:00 „KK Patriotės“ – „Kibirkštis-VKM“
12.14 18:30 „Kibirkštis-VKM“ – Vilniaus DPV