DID-00251Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) dailiosios lyties atstovių čempionate užfiksuoti triuškinantys rezultatai: abi dvikovos, kuriose dalyvavo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, baigėsi bemaž 40 ir net didesniais taškų skirtumais. Pirmadienį ant krepšinio parketo pasirodė trys „Kibirkšties-VIČI“ komandos merginos.

LSKL vicečempionės Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės išvykos rungtynėse net 56 taškų skirtumu – 99:43 (19:11, 26:8, 29:9, 25:15) patiesė vos šešiese rungtyniavusias Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) merginas.

MRU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 59:36 ir rečiau klydo – 5:17.

Nugalėtojų gretose sėkmingai rungtyniavo „Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 21 minutę pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 19 naudingumo balų.

„Kibirkšties-VIČI“ puolėja Indrė Dudėnaitė per 24 minutes surinko 9 taškus (0/1 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius.

LSKL čempionės Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginos išvykos rungtynėse rezultatu 78:39 (20:8, 9:7, 17:12, 32:12) sutriuškino Vilniaus universiteto (VU) komandą.

„Kibirkšties-VIČI“ puolėja Vita Žilinskaitė pralaimėjusių gretose per 24 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) , atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo 1 metimą.

Informacija: lskl.lt ir bckibirkstis.lt