Dar vieną įspūdingą sezoną Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) sužaidusi Laura Juškaitė finišavo pasiekusi ne tik istorinį rezultatą asmeninėje karjeroje su Vilniaus „Kibirkšties“ komanda, tačiau ir skindama individualius titulus. Pirmąkart finale kovojusi ir sidabru pasidabinusi 20-metė puolėja tapo naudingiausia lygos krepšininke ir taip pat daugiausiai kamuolių perėmusia žaidėja.

Trečiadienį Raudondvario dvare apdovanotos 2017-2018 m. geriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) komandos ir krepšininkės. Čempionų taurė ir aukso medaliai įteikti Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“, antrosios vietos trofėjus – Vilniaus „Kibirkščiai“, trečiosios – Marijampolės „Sūduvai“.

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijai sugrįžus į Garliavą, Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ apgynė namų tvirtovė žengė antrąjį žingsnį čempionių titulo link. Manto Šerniaus auklėtinės savo aikštėje 80:77 įveikė Vilniaus „Kibirkštį“ ir dabar nuo jas skiria vos viena pergalė – serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.