DID-00333Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė titulą ginanti Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (10/11) komanda, namuose 67:46 (17:11, 15:11, 26:15, 9:9) įveikusi Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (5/16). Algirdo Paulausko treniruojama „Kibirkšties-VIČI“ komanda turnyro lentelėje rikiuojasi šeštoje vietoje tarp aštuonių komandų.

Per pirmuosius du kėlinius LMKL čempionėms nuo varžovių pernelyg atitrūkti nepavyko, tačiau 6 taškais laimėtas pirmasis kėlinys ir 4 antrasis leido įpusėjus mačui turėti 10 taškų pranašumą – 32:22.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis-VIČI“ įjungė papildomą pavarą ir per trečiąjį ketvirtį padvigubino savo pranašumą, o paskutinė mačo atkarpa jau nieko nebelėmė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ieva Šimkutė. Vidurio puolėja per 34 minutes pelnė 19 taškų (5/11 dvitaškiai, 9/14 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 10 pražangų.

Nyshia Hamonds surinko 17 taškų (5/11 dvitaškiai, 5 per., 8 kld.), Eglė Šniokaitė – 13 (4 per., 8 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė (6 atk. kam.) ir Vita Gorobets (2 blk.) po 5, Vita Žilinskaitė ir Daugilė Šarauskaitė (6 atk. kam., 4 blk.) po 4, o Indrė Dudėnaitė ir Akvilė Vitunskaitė taškų nepelnė.

„Jaunųjų talentų“ komandoje Laura Juškaitė pelnė 13 taškų ir suklydo 5 kartus. Karolina Aidukaitė įmetė 6 taškus, o Gintarė Paulauskaitė, Urtė Slavickaitė ir Agnė Bobinaitė surinko po 5.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais vasario 10 dieną su „Šiaulių-Universiteto“ komanda.