Trečiąją pergalę iš eilės MultiGyn Moterų lygoje pasiekė Vilniaus „Kibirkštis“ (3-0) su Agne Bobinaite priešakyje. Snaiperė pataikė 12/15 metimų ir pelnė 29 taškus, o vilnietės „Šiaulių“ arenoje užtikrintai 87:53 (30:10, 23:14, 19:10, 15:19) įveikė „Šiaulių-Universiteto“ (0-2) atstoves.

Nuo suolo pakilusi A. Bobinaitė žaidė 24 minutes, pataikė 7/7 dvitaškių, 5/8 tritaškių, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 30 naudingumo balų.

Ankstesnis jos geriausias asmeninis rezultatyvumo rodiklis buvo 20 taškų, o naudingumo – 21 balas.

„Kibirkštis“ puolime sugriebė net 20 kamuolių, kai po savo krepšiu 17. Šiaulietės puolime turėjo 8 antrus šansus, o iš viso atkovojo 33 kamuolius. Šeimininkėms ypatingai koją kišo klaidos – jos prarado 30 kamuolių, tuo metu vilnietės 11.

„Šiaulių-Universiteto“ gretose dvigubą dublį įsirašė Enrika Matiukaitė, per 32 minutes pelniusi 14 taškų (6/11 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojusi 12 kamuolių.

Brigita Sinickaitė vilnietėms atseikėjo 23 taškus (6/9 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 5/5 baudos) ir surinko 21 naudingumo balą bei pagerino asmeninius šių dviejų rodiklių karjeros rezultatus.

Šiaulietėms nuo atsarginių žaidėjų suolelio vieną tašką pelnė Gabija Janušonytė. Likusius taškus surinko startinis penketas.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 23 (8/18 metimai, 5 kdl.), Enrika Matiukaitė 14 (12 atk. kam.), Sabira Ahayeva 11 (2/10 metimai, 5 rez. perd., 5 kld.).

„Kibirkštis“: Agnė Bobinaitė 29 (5/8 trit.), Gabija Meškonytė 14 (5/13 metimai), Ieva Šimkutė 11, Urtė Slavickaitė (3/11 metimai) ir Morgan Pullins –  po 10.