Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šią savaitę pratęs kovas Rytų Europos moterų krepšinio lygoje (EEWBL). Tiesa, vilnietės nebetęs kovos dėl medalių, o varžysis dėl 9-10 vietų.

Ketvirtadienį ir penktadienį Vilniuje, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje (Ateities g. 20), „Kibirkštis“ dviejų rungtynių serijoje susikaus su Minsko „Cmoki“ ekipa iš Baltarusijos. Komanda, kuri po dviejų rungtynių turės geresnį pranašumo santykį, užims 9 vietą.

„Kibirkšties“ komanda reguliariame EEWBL sezone, A grupėje, iškovojo 4 pergales, patyrė 3 nesėkmes ir užėmė penktąją vietą. Ketvirtoje pozicijoje likusi Liepojos „Papirs/Lsss“ ekipa iš Latvijos pasiekė tiek pat pergalių, tačiau tarpusavio kovoje 82:70 įveikė vilnietes.

Rytų Europos krepšinio lygoje Vilniaus komandoje po 14 taškų pelno Laura Juškaitė ir Shenita Landry, po 11 – Gabija Meškonytė.

Tiesa, L.Juškaitė, kaip ir trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė šiuo metu yra Lietuvos moterų krepšinio rinktinės stovykloje ir šiame mače „Kibirkšties“ komandai nepadės.

Treneris Valdas Gecevičius EEWBL rungtynėse duos progą dar labiau prie komandos priprasti naujosioms legionierėms – amerikietei Deanna Mayzai ir moldovei Irinai Michailovai, o taip pat suteiks šansą ir jaunosioms komandoms krepšininkėmis.

„Cmoki“ Rytų Europos krepšinio lygos B grupėje iškovojo 3 pergales, patyrė 4 nesėkmes ir taip pat užėmė 5 vietą. Baltarusių klubą į priekį veda amerikietė Kai Afi James, kuri pelno po 16 taškų ir atkovoja po 7 kamuolius. Viktorija Hasper renka po 15 taškų, o Ksenija Malaška po 9.

Šiuo metu „Cmoki“ Baltarusijos čempionate rikiuojasi antroje vietoje, savo sąskaitoje turėdamos 17 pergalių ir 3 nesėkmes.

Rytų Europos krepšinio lygos kovos dėl 9-10 vietų:

02-08 18:00 val. Vilniaus „Kibirkštis“ – Minsko „Cmoki“ (M.Romerio universiteto sporto salė)
02-09 12:00 val. Vilniaus „Kibirkštis“ – Minsko „Cmoki“ (M.Romerio universiteto sporto salė)