Vilniaus „Kibirkšties“ komanda po rinktinių petraukos atnaujintas Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) kovas pradėjo užtikrinai. Sostinės krepšininkės savo aikštėje, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje, 100:48 (32:9, 21:9, 23:20, 24:10) sutriuškino „Šiaulių-Universiteto“ ekipą bei iškovojo šeštą pergalę per septynerias rungtynes.

„Kibirkšties“ komanda šiame mače vertėsi be traumą rinktinės stovykloje patyrusios Lauros Juškaitės.

Tačiau tai nesutrukdė sostinės ekipai dominuoti aikštėje jau nuo pirmųjų minučių. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės uraganinį puolimą ir puikią gynybą pademonstravo jau per pirmas minutes, o per pirmą kėlinį pačios pelnė 32 taškus, o šiaulietėms leido įmesti vos 9.

Situacija aikštėje pernelyg nepasikeitė ir antrame ketvirtyje. Sėkmingai atakavusios iš toli „Kibirkšties“ krepšininkės toliau didino savo pranašumą. Vilnietės mažiau patyrusias „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkes privertė klysti, pastarosios padarė net 15 klaidų, o „Kibirkštis“ susikrovė 35 taškų pranašumą.

Trečiame ketvirtyje „Kibirkšties“ komanda kiek sumažino žaidimo tempą. Sostinės klubo treneriai stengėsi leisti visoms žaidėjoms aikštėje praleisti vienodą kiekį laiko. Po trijų kėlinių Vilniaus klubo pranašumas siekė 38 taškus.

Paskutiniame kėlinyje „Kibirkšties“ komanda ir vėl daugiau dėmesio skyrė puolimui. Sėkmingai kurdamos atakas vilnietės toliau didino savo atotrūkį. Likus kiek daugiau nei minutei iki mačo pabaigos Vilniaus klubo vidurio puolėja Ieva Savickaitė pelnė 100 „Kibirkšties“ tašką ir įtvirtino pergalę.

„Kibirkšties“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (49/34), atliko 5 kartus daugiau rezultatyvių perdavimų (27/5) ir mažiau klydo (15/26).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gabija Meškonytė. Puolėja per 26 minutes pelnė 23 taškus (5/12 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Shenita Landry įmetė 15 taškų (7/9 dvitaškiai, 12 atk. kam., 3 per., 27 naud. bal.), I.Savickaitė – 14 (9 atk. kam.), Agnė Bobinaitė – 11, Laurita Jurčiūtė (5 rez. per.) ir Urtė Slavickaitė po 10, Dalia Donskichytė – 7 (7 atk. kam., 4 rez. per.), Justina Kraujūnaitė (8 rez. per.) ir Miglė Purlytė po 4, o Eglė Zabotkaitė, kuri pelnė pirmuosius taškus LMKL, surinko 2 taškus.

„Šiaulių-Universiteto“ komandoje Dominyka Paliulytė pelnė 13 taškų, tačiau suklydo 11 sykių, Kourtney Danielle Williams įmetė 11 taškų, o Enrika Matiukaitė surinko 10.

„Kibirkštis“ kitas rungtynes žais jau penktadienį, kai išvykoje susikaus su Klaipėdos „Fortūnos“ ekipa.