Vilniaus „Kibirkšties“ komanda 2015 metus baigs geromis nuotaikomis. Paskutinėse šių metų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse vilnietės savo aikštėje 83:59 įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ komandą, pasiekė 9 pergalę ir įsitvirtino 3 turnyro lentelės pozicijoje.

„Kibirkšties“ krepšininkės rimtą paraišką pateikė jau pirmame kėlinyje, kai susikrovė 13 taškų pranašumą. Nors antrame ketvirtyje aikštės šeimininkių pranašumas sumažėjo iki 11 taškų, tačiau trečiame kėlinyje Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės dar sykį spurtavo ir jau pirmavo 21 taško skirtumu. Per paskutines 10 minučių „Kibirkšties“ merginos savo pranašumą išlaikė.

„Kibirkšties“ komanda užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (47/30) ir beveik dvigubai taikliau metė dvitaškius (60%/32%).

Nugalėtojų gretose Laura Juškaitė. Puolėja per 21 minutė pelnė 26 taškus (7/8 dvitaškiai, 12/12 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Shenita Landry pelnė 11 taškų (5/6 dvitaškiai, 8 atk. kam., 4 rez. per.), Vitalija Kaminskytė – 9, Justina Kraujūnaitė (5 rez. per.), Eglė Šniokaitė ir Daugilė Šarauskaitė (11 atk. kam., 3 blk.) po 8, Gabija Meškonytė – 6, Dalia Donskichytė – 4, Laurita Jurčiūtė – 3, o Vita Gorobets, Austėja Širšinaitytė ir Ieva Savickaitė taškų nepelnė.

„Fortūnos“ komandoje Roberta Mizgerytė pelnė 13 taškų, Erika Kregždytė pridėjo 12, o Kristė Druskytė – 10.

Paskutines rungtynes 2015 metais „Kibirkšties“ komanda žais kitą pirmadienį (12.28), kai labdaringose ir Kalėdinėse rungtynėse susikaus su žymių vyrų komanda „Kažkur Matyti“.