Tris savaites be rungtynių dėl įsisukusio koronaviruso praleidusios vilnietės grįžo ant parketo. Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės auklėtinės išvykoje pratęsė pergalių seriją ir nugalėjo pirmajame rate iki šiol nesuklupusias kaunietes 82:67 (21:12, 14:18, 25:17, 22:20).

Su rungtynių įtampa pirmos susitvarkė vilnietės, kas leido geriau pradėti rungtynes. Justina Miknaitė jau pirmoje atakoje dvitaškiu metimu atidarė „Kibirkšties-MRU“ taškų sąskaitą. Geležinė sostinės ekipos žaidėjų gynyba leido spurtuoti 7:0, kas privertė kauniečių strategą Roką Kondratavičių prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės aikštelėje vaizdas itin nesikeitė. Tiksint paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis Eglė Zabotkaitė smeigė tritaškį ir sukūrė 9 taškų pranašumą (21:12). Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, abi komandos keitėsi tai taikliomis atakomis, tai klaidomis. Tačiau „Kibirkšties-MRU“ komanda pirmąją rungtynių pusę laimėjo 35:30.

Trečiame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda. Vilnietės kontroliavo žaidimą ir didino pranašumą. Kėlinio viduryje greitoje atakoje Kristė Timofejeva pelnė du taškus su pražanga ir padidino pranašumą iki 12 taškų. Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Kibirkštis-MRU“ neleido varžovėms grįžti į rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 82:67.

Pirmaisiais smuikais Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komandoje griežė: Jacqueline Luna-Castro (17 tšk., 22 naud. bal., 8 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė (16 tšk.), Gabrielė Šulskė (15 tšk., 19 naud. bal.) ir K. Timofejeva (11 tšk., 20 naud. bal., 6 rez. perd.).

Varžovių gretose Gabija Šegždaitė pelnė 20 taškų, Urtė Slavickaitė ir Karolina Kazočiūnaitė pridėjo po 12.

Lapkričio 6 dieną vilnietės namų arenoje 18 valandą priims „LCC“ komandą.