Šią savaitę sužaidusi trejas Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynes Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda dar negalės pasilsėti. Sostinės klubo sekmadienį laukia viena įdomiausių šio sezono dvikovų – mačas su Lietuvos pramogų pasaulio rinktine – „Kažkur Matyti“. Moterų krepšinio klubas ir pramogų pasaulio atstovai nori padaryti mažą Kalėdų šventę ir atsidėkoti savo gerbėjams už palaikymą.

Rungtynių tikslas bus padėti sunkiau gyvenantiems vaikams įgyvendinti savo svajonę – pradėti lankyti krepšinį. Renginio metu bus galima aukoti pinigus, dalyvauti specialiuose aukcionuose ir taip prisidėti prie vaikų gerovės. Jau po renginio vienam iš vaikų bus sudarytos puikios sąlygos įsilieti į mažųjų krepšininkų būrį.

„Džiaugiamės, kad galime suorganizuoti tokias rungtynes“, – teigia „Kibirkšties-Tichės-IKI“ klubo direktorius Rosvaldas Gorbačiovas. – Tai bus tikrai puiki šventė mūsų klubo gerbėjams. Noriu visus pakviesti apsilankyti šiose rungtynėse ir taip pasidaryti mažą šventę ne tik sau, tačiau ir vaikams. Jaunam sportininkui suteiksime viską, ko gali prireikti jo kelyje į krepšinio olimpą“.  

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų krepšinio komandai iššūkį pasiruošę mesti: buvęs „robinzonas“, BTV realybės dramos „Lietuvos princesė“ vedėjas Rimas Valeikis, Seimo narys Žilvinas Šilgalis, TV3 sporto žinių vedėjas ir komentatorius Mindaugas Rainys, buvęs Klaipėdos „Neptūno“, Kėdainių „Nevėžio“ ir Vilniaus „Sakalų“ krepšininkas Žydrūnas Stankus, realybės šou nugalėtojas, buvęs ZIP FM dj‘us ir televizijos laidų vedėjas Henrikas Šimkus, sporto žurnalistas Gediminas Žygelis, aukščiausias Lietuvos aktorius Aurimas Maldūnas, „G&G Sindikato“ grupės narys Gabrielius Liaudanskas–Svaras, ZIP FM laidų vedėjas Mantas Stonkus, televizijos laidų vedėjas ir šiuo metu laidos „Teleloto“ veidas Jonas Radzevičius, mėgėjų krepšinio rekordininkai ir pasaulio čempionai Gaudentas Puškorius ir Dainius Novickas, sporto žurnalistas Julius Bliūdžius, M-1 dj‘us Gedas Saročka ir kiti.

„Smagu, kad galime pasivaržyti su tokiomis gražiomis merginomis. Matyt, daugeliui iš mūsų tai bus pirmas kartas, kai krepšinio aikštėje reikes kovoti su moterimis. Manau, kad bus labai sunku“, – geros nuotaikos nestokojo „Kažkur Matyti“ komandos narys G. Saročka. – Taip pat labai smagu, kad prieš šventes galime prisidėti prie tokios socialinės akcijos ir padėti mūsų mažiesiems. Kviečiu visus atvykti. Bus „žiauriai“ linksma“.

Renginyje apsilankiusių žiūrovų lauks staigmenos, konkursai, prizai ir labai daauuuggg torto!!! Po mačo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos ir „Kažkur Matyti“ vyrai pakvies aistruolius pabendrauti neformalioje aplinkoje. Krepšinio gerbėjai galėsite prisirinkti autografų ar kartu nusifotografuoti.

Rungtynės: Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – „Kažkur Matyti“
Data: 2011-12-18 19:00 val.
Vieta: Mykolo Romerio universitetas (Ateities g. 20).
ĮĖJIMAS NEMOKAMAS