Nors Lietuvos moterų krepšinio lygos kovos jau baigėsi, tačiau tęsiasi Lietuvos studenčių krepšinio lyga, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės.

Priešpaskutinio LSKL reguliariojo čempionato turo rungtynėse MRU ekipa Klaipėdoje rezultatu 81:55 (11:17, 19:11, 23:19, 28:8) nukovė KU merginas.

Nugalėtojų ekipoje „Kibirkšties“ komandos kapitonė Eglė Šniokaitė per 40 minučių pelnė 19 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Kibirkšties“ komandos puolėja Laura Juškaitė per 34 minutes įmetė 15 taškų (7/9 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties“ komandos puolėja Vitalija Kaminskytė per 26 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse Vilniaus universiteto (VU) ekipa savo aikštėje rezultatu 91:74 (30:15, 29:24, 16:12, 16:23) nugalėjo VDU merginas, taip užkirsdamos joms kelią į LSKL finalo ketverto varžybas.

VU merginoms ši pergalė – labai svarbi, suteikianti vilčių iškovoti kelialapį į LSKL finalo ketverto varžybas.

Nugalėtojų ekipoje „Kibirkšties“ komandos gynėja Justina Kraujūnaitė per 22 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kibirkšties“ komandos vidurio puolėja Ieva Savickaitė per 17 minučių surinko 7 taškus (3/8 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

LSKL merginų reguliariojo čempionato nugalėtoja paaiškės po paskutinio turo rungtynių Vilniuje, kur MRU kausis su LSU. Jei MRU iškovos pergalę, tuomet taps reguliariojo čempionato nugalėtoja. Jei šioje dvikovoje pergalę švęs LSU, tada trys ekipos – KU, LSU ir MRU turės po lygiai pergalių bei pralaimėjimų ir teks skaičiuoti tarpusavio rungtynių santykį.

Priminsime, kad praėjusiais metais LSKL merginų grupės čempionėmis tapo MRU studentės, LSU atstovės iškovojo vicečempionių titulą, KU pelnė bronzos medalius.

Informacija: lskl.lt ir bckibirkstis.lt