Nesėkmingai penktadienis susiklostė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ jaunimo komandai. Simo Pociūno treniruojamos vilnietės antroje pagal pajėgumą šalies, „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje, namuose 57:64 nusileido Ukmergės krepšininkėms ir per dvejas rungtynes patyrė pirmą nesėkmę.

Nors susitikimas prasidėjo lygiai ir po 10 minučių kovos vilnietės atsilikinėjo tik 1 tašku, tačiau antrame ketvirtyje viešnios iš Ukmergės spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą (20:30). Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ merginų deficitas dar padidėjo dviem taškais ir nors ketvirtame kėlinyje sostinės krepšininkės pakilo į lemiamą šturmą, tačiau pakeisti rungtynių eigos nebepavyko.

„Tai visu pirma, reikia pripažinti, kad rungtynes pradėjome ne pilnai susikoncentravę bei pasimetę“, – sakė „Kibirkšties-VKM“ treneris S.Pociūnas. – Tas ypač išryškėjo antrajame kėlinyje, kai pralaimėjome atkarpą 0-16. Antroje rungtynių pusėje kovėmės, bet pristigo individualaus meistriškumo ir šalto proto. Lemiamais momentais nesugebėjome tinkamai apsiginti ir taip palaidojome šansus laimėti. Bet dar turim visa sezoną prieš akis, todėl dirbsime ir mėginsime ištaisyti šias klaidas“.

„Kibirkšties-VKM“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Urtė Slavickaitė. Gynėja pelnė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Patricija Sribikytė įmetė 13 taškų (6 atk. kam.), Miglė Purlytė – 7, Eglė Zabotkaitė – 6 (10 atk. kam.), Emilija Mikoliūnaitė, Kornelija Vasilevskaitė (5 atk. kam.) ir Andrėja Pečiūraitė (7 atk. kam.) po 4, Indrė Zabotkaitė – 2, o Gitana Paulauskaitė ir Kristina Valiaugaitė taškų nepelnė.

Ukmergės komandoje buvusi „Kibirkšties“ gynėja Vitalija Vaščiūnaitė pelnė 24 taškus (3/13 tritaškiai).