Geležinę gynybą antroje pusėje demonstravusios Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės tęsia pergalių seriją. Išvykoje 91:33 (22:14; 21:13; 28:3; 20:3) vilnietės įveikė LCC tarptautinio universiteto ekipą. Tuo tarpu sostinėje dublerinė komanda nesugebėjo pasipriešinti kaunietėms.

Gitauto Kievino ir Sandros Linkevičienės vadovaujamai komandai rungtynių pradžia klostėsi sudėtingai. Nors ginčo kamuolį laimėjo Ieva Savickaitė ir jau pirmoje atakoje meksikietė Jacqueline Luna-Castro atidarė taškų sąskaitą – spurto surengti nepavyko. Tik kėlinio pabaigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidusios vilnietės, su Livijos Sakevičiūtės realizuotu tritaškiu priešakyje, susikrovė 8 taškų pranašumą (22:14). Antrame ketvirtyje sostinės ekipos krepšininkės išlaikė rungtynių kontrolę ir pranašumą padidino iki 16 taškų (43:27).

Antroje rungtynių pusėje „Kibirkšties-MRU“ ekipa demonstravo koncentraciją ir stabilumą. Aktyvi rotacija ir geležinė gynyba neleido varžovėms pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes. Antroje susitikimo pusėje vilnietės į savo krepšį praleido tik 6 taškus ir šventė pergalę 91:33.

Naudingiausiai vilniečių gretose rungtyniavo Kristė Timofejeva. Kapitonė pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Kibirkštis-MRU“: L. Sakevičiūtė 16, J. Luna-Castro 14, J. Kraujūnaitė 10 rez. perd.

LCC: R. Būgaitė 7, A. Kavtaradze 6.

Kitose „Huawei Moterų lygos“ rungtynėse Tomo Butkevičiaus debiutas vyriausiojo trenerio poste pažymėtas nesėkme. Vilnietės namų arenoje 46:81 (8:27; 11:17; 16:25; 11:12)  nusileido Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipai.

„Kibirkšties-VKM“ komandai ilgą laiką nepavyko įveikti aktyvios varžovių gynybos. Tik septintoje minutėje Aistė Radzevičiūtė realizavo tritaškį metimą (3:18). Po pirmosios rungtynių pusės vilnietės atsilikinėjo 19:44.

Antroje rungtynių pusėje vilnietėms rungtynių baigties pakeisti nepavyko. Rezultatu 46:81 „Kibirkštis-VKM“ turėjo pripažinti kauniečių pranašumą.

„Kibirkštis-VKM“: E. Grigaliūnaitė 10, A. Radzevičiūtė 9, U. Sirtautaitė 8.

„Aistės-LSMU“: U. Slavickaitė 17, B. Sinickaitė 13, K. Janionytė 12.