Vilniaus „Kibirkšties“ komandoje Vitalija Kaminskytė rungtyniauja jau trečią sezoną. 23-ejų metų puolėja sostinės klubą papildė 2014 metais, kai ekipą paliko visos pagrindinės žaidėjos, tačiau nebijojo iššūkių ir jau kitame sezone pasipuošė Lietuvos moterų krepšinio lygos bronzos medaliais.

181 cm ūgio krepšininkė savo karjerą pradėjo Šiaulių „Rūtos“ moterų krepšinio klubę, o vėliau tris sezonus rungtyniavo Kauno „Aisčių“ ekipoje.

V.Kaminskytė krepšinio specialistų giriama už savo pasiaukojantį žaidimą – nors puolėja renka tik po 4 taškus per rungtynes, tačiau atkovoja atkovoja po 7 ir perima po 2 kamuolius, atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus ir renka po 12 naudingumo balų.

Tai faktai, kuriuos apie V.Kaminskytę gali surasti akylesni krepšinio gerbėjai, tačiau ko jie nežino?

Iš Plungės kilusi puolėja juokiasi paklausta apie žemaičių tarmę, tačiau tikina, kad lengvai gali ja šnekėti.

„Man iš šono klausyti yra smagu, tačiau kai moterys kalba griežtai, kartais atrodo mužikiškai“, – pasakoja V.Kaminskytė. – Žmonėms kartais atrodo keista, kad kai paskambina man tėvai ir sugebu su jais kalbėtis žemaitiškai. Klausia, kaip tu taip greitai persijungi“.

Pati krepšininkė primena, kad vaikystėje daugiau buvo berniukiška ir mergaitiškų žaidimų nežaisdavo.

„Nebuvau blogiukė, nebėgau iš pamokų, bet niekad ir nebuvau ta, kur viena sėdi kampe“, – šypsoji V.Kaminskytė. – Man visą laiką patikdavo labiau laiką leisti su berniukais. Laipiodavome, karstydavomės medžiais. Niekada nebuvo, kad ten žaisčiau su mergaitėmis, per gumytę šokinėčiau“.

Vaizdo reportaže V.Kaminskytė pasidalino mintimis apie tatuiruotes, mokslus, svajonių atostogas ir kitus dalykus:

V.Kaminskytę ir visą „Kibirkšties“ komandą aikštėje galima išvysti jau penktadienį, kai 18 val. LMKL čempionato rungtynėse priims Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

Visi apsilankę rungtynėse gali tapti „Kibirkšties“ klubo garbės nariais, dalyvauti akcijoje „Svajuko dramblionė“ bei laimėti vakarienę su komandos krepšininkėmis bei kelionę į Indiją. Daugiau apie akciją: www.bckibirkstis.lt