Praėjusią savaitę Algirdą Paulauską vyriausiojo trenerio pareigose Vilniaus „Kibirkštyje-MRU“ (9-0) pakeitęs Gintautas Kievinas pergale debiutavo Moterų lygos A divizione.

Namuose žaidusios vilnietės 90:52 (19:15, 23:14, 22:6, 26:17) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ (4-5) krepšininkes.

Pirmoje mačo dalyje šeimininkėms pavyko įgyti dviženklį pranašumą (42:29), o po pertraukos – galutinai perlaužti rungtynes.

Trečiąjį ketvirtį G. Kievino auklėtinės pradėjo spurtu 10:0 ir po jo rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė – 52:29.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Livija Sakevičiūtė, pelniusi 18 taškų (8/12 dvit., 2/5 baud.). Puolėja per 27 minutes taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Į uostamiesčio ekipos rikiuotę po pėdos traumos sugrįžo Lina Mikelevičienė. Nuo spalio pabaigos nežaidusi krepšininkė per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Livija Sakevičiūtė 18 (8/12 dvit.), Daugilė Šarauskaitė 14 (6/11 dvit., 10 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 13, Eglė Zabotkaitė 11, Kristė Druskytė 10.

„Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 12 (7 atk. kam.), Dovilė Jankauskaitė ir Dovilė Lukšienė po 9.