Užtikrintą pergalę MultiGyn Moterų krepšinio lygoje šventė čempionato lyderės Vilniaus „Kibirkštis“ (13-2), kuri išvykoje 92:52 (26:21, 23:11, 23:7, 20:13) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-14) krepšininkes.

Viešnios mačo eigą perlaužė antrajame kėlinyje, kuomet Miglė Purlytė pataikė iš toli, Deja Middleton realizavo baudas, dvitaškį pridėjo Dalia Donskichytė, o „Kibirkštis“ surengė spurtą 15:0 ir susikrovė solidų pranašumą – 43:23.

Vilnietės apsukų nemažino ir po ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje dominavusios Algirdo Paulausko auklėtinės jį laimėjo 23:7 ir susitikimo nugalėtojas tapo galutinai aiškus (72:39).

Nugalėtojų komandoje labiausiai išsiskyrė dvigubą dublį surinkusi Dalia Donskichytė. Ji pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 5/5 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

18-metei nedaug trūko iki pakartoto karjeros bei sezono rekordo. Rungtynėse su Talino „Ulikool“, D. Donskichytė buvo surinkusi 27 naudingumo balus.

Vis tik rekordų užfiksuota šiame susitikime buvo. Šeimininkių gretose Brigita Sinickaitė surinko 26 taškus (7/16 dvit., 3/7 trit., 3/3 baudos) bei pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą, kuris prieš tai siekė 25 taškus.

„Kibirkštis“ paskutines reguliariojo sezono rungtynes sužais balandžio 2 d. išvykoje su Kauno „Aistėmis-LSMU“, o „Šiauliai-Universitetas“ dar susitiks su Ukmergės „Vilkmerge“ ir Klaipėdos „Fortūna“.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 26 (7/16 dvit.), Manta Urbonaitė 7, Enrika Matiukaitė 6.

„Kibirkštis“: Dalia Donskichytė (10 rez. perd.) ir Livija Sakevičiūtė (8 atk. kam.) po 14, Morgan Pullins (5/8 dvit.) ir Deja Middleton (10 atk. kam.) po 12, Miglė Purlytė 11.