Paskutiniame šių metų LMKL valdybos posėdyje, aptarus kasdienius komandų rūpesčius ir džiaugsmus, klubų vadovai pritarė siūlymui LMKL „Žvaigždžių dieną“ surengti 2012 m. sausio 29 d. Molėtuose.„Žvaigždžių diena“ vyks nedideliame, bet jaukiame ir krepšiniui neabejingame Aukštaitijos kampelyje atsižvelgiant į gražią Molėtų miesto ir savivaldybės iniciatyvą surengti moterų krepšinio šventę.

Šio sezono „Žvaigždžių dienos“ programoje išliks ir tradicinės žvaigždžių rungtynės, ir snaiperių konkursas. Tačiau LMKL lieka ištikima sau kasmet ieškoti krepšinio mėgėjams patrauklių naujovių. Šįkart programą papildys metimo iš aikštės vidurio konkursas. Tokia mintis gimė komandų treneriams papasakojus apie žaidėjų pomėgį po treniruotės mėtyti į krepšį iš aikštės centro. Už taiklumą savo auklėtines gyrė Kauno rajono „Sirenų“ vyriausiasis treneris Linas Šalkus, o Klaipėdos „Lemminkainen“ vadovė Ramunė Kumpienė prasitarė, kad viena komandos krepšininkė kartą pataikė keturis iš eilės tokius metimus.

Tradicinėse „Žvaigždžių dienos“ rungtynėse LMKL geriausios krepšininkės LKL rinktinei suteiks šansą atsirevanšuoti – praėjusiais metais LMKL rinktinė po atkaklios kovos 56:50 palaužė LKL trenerių ekipą. Vyrų komandos neišgelbėjo ir du buvę „Žalgirio“ kapitonai – Marcusas Brownas bei šiuo metu „Lietuvos ryto“ trenerių štabe dirbantis Darius Maskoliūnas. Šįmet į LKL komandą taip pat bus kviečiami klubų vadovai, treneriai, praeityje buvę garsūs krepšininkai.

Šventėje bus pagerbta ir krepšininkė, išrinkta „Mis Krepšiniu“. Šį titulą lems tik krepšinio sirgalių balsai. Primename, kad už labiausiai patikusią LMKL žaidėją galima balsuoti LMKL interneto svetainėje www.lmkl.lt.

Tad LMKL „Žvaigždžių diena“ krepšinio mėgėjams žada įdomią ir nenuobodžią sausio 29-osios popietę.