BIG-82950Lietuvos merginų studenčių krepšinio lygoje (LSKL) pirmadienį buvo sužaisti ketvirto turo susitikimai, kuriuose ant parketo pasirodė ir keturios Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ merginos: Eglė Šniokaitė, Indrė Dudėnaitė, Justina Kraujūnaitė ir Vita Žilinskaitė. Tiesa, pergalės nepavyko iškovoti nei vienai sostinės klubo krepšininkei.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate lyderės pozicijos neužleidžia Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda. Šįkart LSKL čempionės Vilniuje susitiko su kita praėjusio sezono finalininke – Mykolo Romerio universiteto (MRU) ekipa. Kaip ir finale, taip ir šįkart, savo pranašumą įrodė LSU merginos, pergalę šventusios rezultatu 83:73 (17:18, 19:17, 19:22, 28:16).

Tris kėlinius virė itin nuožmi – taškas į tašką kovą, tačiau ketvirtajame kėlinyje LSU pademonstravo čempionišką charakterį, sužaidė šaltakraujiškiau ir šventė pergalę.

MRU gretose Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ kapitonė Eglė Šniokaitė per 36 minutes pelnė 12 taškų (2/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ puolėja Indrė Dudėnaitė per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 tritaškiai), tačiau atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Prieš kelias dienas iš Čekijoje vykusio draugiško turnyro sugrįžusios Kauno technologijos universiteto (KTU) merginos rungtyniavo itin banguotai, tačiau visgi savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 48:45 (16:11, 3:12, 22:9, 7:13) palaužė Vilniaus universiteto (VU) merginas.

KTU dvikovą pradėjo geriau – 5:0 ir dažniau pirmavo – 12:7, 16:11, tačiau per antrąjį kėlinį pelnė vos 3 taškus ir vilnietės persvėrė rezultatą savo naudai – 23:19.

Trečiojo kėlinio viduryje KTU vėl pakreipė svarstykles į savo pusę – pirmavo 9 taškais – 34:25, tačiau 38 dvikovos minutę rezultatas jau buvo lygus – 43:43. Visgi, šįkart KTU padėjo namų sienos ir šaltakraujiškai sužaistos paskutinės susitikimo sekundės.

VU gretose Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Vita Žilinskaitė per 38 minutes pelnė 11 taškų (5/13 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ gynėja Justina Kraujūnaitė per 40 minučių pelnė 21 tašką (9/14 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/7 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 metimą blokavo.

Informacija: LSKL.lt ir bckibirkstis.lt