Lietuvos moterų taurės finalas – visų žvaigždžių diena 2018 m. kovo 4 dieną vyks Druskininkuose. Tai trečiadienį nuspręsta po LMKL vadovės Audros Ginelevičienės ir projektų vadovės Marijos Andriekaitės susitikimo su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku bei Druskininkų sporto centro vadovu Vilmantu Matkevičiumi.

„Po mielo ir konstruktyvaus pokalbio galima tik džiaugtis, kad visos geriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėjos ir komandos svečiuosis Druskininkuose, – sakė LMKL vadovė A. Gineleviečienė. – Čia ne tik paaiškės stipriausia taurės varžybų komanda, bet ir vyks intriguojantys individualūs konkursai.“

LMKL organizuojamos moterų taurės varžybos kasmet vyksta skirtinguose miestuose. Pernai jos buvo surengtos naujutėlėje Jonavos arenoje, užpernai – Utenoje, dar prieš tai – Alytuje.

Lietuvos moterų taurės finale žais pusfinalio etapą įveikusios komandos. Jame varžysis pirmąsias 4 vietas po dviejų LMKL ratų turnyrinėje lentelėje užėmusios komandos. Sausio pabaigoje prasidėsiančiame pusfinalio etape komandos žais dvejas rungtynes – po vienas savoje ir varžovų aikštėse.

Artimiausiu metu apie Lietuvos moterų taurės finalo renginį bus pranešta daugiau informacijos.

Informacija: lmkl.lt