Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda trečiadienį ir ketvirtadienį sužais paskutines 2011 metų rungtynes. Vilniaus klubas Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) namuose kausis su Rygos „TTT-Riga“ ir „TTT-Riga Juniores“ komandomis (abi Latvija). „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda praėjusią savaitę gyveno įtemptu režimu. Vilniaus klubas sužaidė ketverias rungtynes ir šventė tris pergales.

Per rungtynes su ekipomis iš Latvijos komandai vėl vadovaus vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius, kuris turėjo praleisti paskutines rungtynes dėl išvykos su šalies jaunučių (U-15) merginų rinktine į turnyrą Baltarusijoje.

Baltijos lygos turnyro lentelėje Vilniaus ekipa su trimis pergalėmis ir trimis nesėkmėmis rikiuojasi ketvirtoje šešių komandų turnyro lentelės vietoje. „TTT-Riga“ ekipa su keturiomis pergalės antra, o jų dublerės per penkias rungtynes pergalių neiškovojusios – paskutinės.

Su abiem latvių ekipomis „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda šiemet jau žaidė. Vilnietės 96:64 sutriuškino „TTT-Riga Juniores“ ekipą ir 60:76 nusileido „TTT-Riga“ komandai.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ varžovių komandas geriausiai pažįsta Vilniaus klubo legionierė Santa Dreimanė. 26-erių metų gynėja šiuose klubuose žaidė trejus sezonus.

Rezultatyviausia „Kibirkšties-Tichės-IKI“ žaidėja Baltijos lygoje yra Kristina Vengrytė. Puolėja per šešerias rungtynes vidutiniškai pelno po 12,8 taško. 12 taškų vidutiniškai pelno Dalia Belickaitė, o 11 tšk. – Brigid Bowley. Pastarosios šiuose mačuose jau nebus. Puolėja išvyko šventėms namo į Australiją.

„TTT-Riga“ lyderė šį sezoną Gunta Basko. Ji vidutiniškai per ketverias rungtynes pelno po 21 tašką. Jai neblogai talkina po 16,4 tšk. pelnanti Ieva Krastina ir 11,8 tšk. surenkanti Karline Nimane.

2011-12-21 18:00 val.
Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – Rygos „TTT-Riga“ (Latvija)
Mykolo Romerio universitetas (Ateities g. 20)

2011-12-22 18:00 val.
Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ – Rygos „TTT-Riga Juniores“ (Latvija)
Mykolo Romerio universitetas (Ateities g. 20)