Vilniaus „Kibirkšties“ komandos vadovai pasibaigus sezonui nesėdi rankų sudėję, o pradėjo komandos komplektavimo darbus. Dvejų metų sutartis sudaryta su puolėja Laura Juškaite, kuri praėjusiame sezone debiutavo ir Lietuvos moterų rinktinėje.

„Sprendimas nebuvo labai sudėtingas, kažkur labai kitur ir nesižvalgiau, norėjosi likti dar Vilniuje, pabaigti mokslus universitete, o tada jau žiūrėt kas bus toliau. Apsisprendžiau greit, nes išvykt niekur kaip ir nenorėjau, o delsti nebuvo prasmės“, – kalbėjo L.Juškaitė.

Devyniolikmetė L.Juškaitė „Kibirkšties“ komandoje žaidė trečią sezoną ir du sykius pasipuošė bronzos apdovanojimais. 187 cm krepšininkė šiame sezone rinko po 11 taškų, atkovojo po 7 kamuolius ir atliko po 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pasirašiau sutartį ir dabar ramiai galėsiu vykti į U-20 turnyrą Kinijoje, o vėliau ir į čempionatą“, – teigė L.Juškaitė. – Pagrindiniais motyvais likti galėčiau įvardinti gerą trenerių kolektyvą, geras sąlygas dirbt ir tobulėti, norisi užimti aukštesnę nei trečioji vieta. Buvo kas domėjosi, tačiau konkrečių pasiūlymų ir rimtų pokalbių nebuvo. Kitą sezoną tikuosi be traumų ir ligų sužaist, nes šiame sezone nemažai sirgau, tai būdavo sunku po ligų grįžti į ritmą ir pasiekti buvusią žaidybinę formą. O su komanda viliuosi pasiekt aukštesnę vietą nei pastaruosius sezonus ir patobulėti tiek individualiai, tiek kaip komanda“.

„Džiaugiamės, kad viena geidžiamiausių Lietuvos krepšininkių liko mūsų komandoje“, – sakė „Kibirkšties“ ekipos vadovas Dainius Virbickas. – Laura savo sunkiu darbu ir žaidimu įrodė, kad yra ne tik viena geriausių LMKL žaidėjų, tačiau ir jau tapo rinktinės lygio krepšininke. Smagu, kad puolėja toliau tobulės mūsų ekipoje ir visi kartu judėsime į priekį“.

Po sezono L.Juškaitė kartu su „Kibirkšties“ komandos drauge Laurite Jurčiūtė išbandė ir ugniagesių darbą. „Sports Minded“ atrinko pačius smagiausius nutikimus, juos galite pamatyti čia: