Po antrojo FIBA lango Vilniaus „Kibirkštį“ į pergalingą kelią vedusi Laurita Jurčiūtė – naudingiausia Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės krepšininkė.

20-metė gynėja dvikovoje su Šiaulių „Šiaulių-Universitetu“ per 24 minutes pelnė 18 taškų (3/9 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 1 sykį prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Ji pakartojo antrą geriausią sezono rezultatyvumo rodiklį ir trečią sykį pasiekė 20-ies naudingumo balų ribą.

Prieš rungtynių pertrauką, kurios metu vyko atranka į 2019 metų Europos moterų čempionatą, vilnietės nusileido Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, o praėjusį savaitgalį kovas LMKL pratęsė 78:52 įveikdamos Šiaulių klubą.

„Kibirkštis“ su 14 pergalių ir 5 pralaimėjimais žengia trečia.

Likęs simbolinis penketukas:

Gynėja Kristina Masionytė (Kauno „Aistės-LSU“, 180 cm, 17 m.), 1 rungtynės (46:61 įveikta Klaipėdos „Fortūna“): 27 min., 17 tšk., 7 atk. kam. 19 naud. bal.

Gynėja Kristė Druskytė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, 180 cm, 25 m.), 1 rungtynės (74:51 nugalėta Ukmergės „Vilkmergė“): 26 min., 9 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.19 naud. bal.

Puolėja Karolina Kazočiūnaitė (Kauno „Aistės-LSU“, 180 cm, 19 m.), 1 rungtynės (46:41 įveikta Kauno „Aistės-LSU“): 34 min., 8 tšk., 10 atk. kam., 2 blk., 19 naud. bal.

Centro puolėja Enrika Matiukaitė (Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“, 191 cm, 17 m.), 1 rungtynės (52:78 pralaimėta Vilniaus „Kibirkščiai): 32 min., 10 tšk., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 14 naud. bal.

Informacija: LMKL.lt