Vilniaus „Kibirkštis-VKM“ komanda parodė charakterį, tačiau pirmenybėse patyrė dar vieną nesėkmę. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės ir Tomo Butkevičiaus auklėtinės 52:68 (19:13; 5:16; 8:17; 20:22) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.

Dublerinei komandai tai buvo ketvirtoji nesėkmė „Huawei Moterų lygos“ čempionate.

Energingai startavusios vilnietės kėlinį pradėjo sėkmingiau. Emilija Grigaliūnaitė dviem baudų metimais atidarė taškų sąskaitą, netrukus Gerda Raulušaitytė pridėjo dvitaškį ir sukūrė 4:0 spurtą. Tačiau klaipėdietės neleido nutolti ir kėlinį sužaidė apylygiai. Likus paskutinei kėlinio minutei Gintarė Buškevičiūtė smeigė tritaškį, Ugnė Sirtautaitė pridėjo du baudų metimus ir sukūrė 6 taškų pranašumą.

Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ žaidėjos pradėjo strigti. Sustojęs vilniečių puolimas leido varžovėms išsiveržti po Dominykos Paliulytės taiklaus tolimo metimo (19:22). 9:0 atkarpa privertė J. Štreimikytę-Virbickienę sukviesti savo komandą į pasitarimą. Po minutės pertraukėlės ilgą laiką rezultatas nesikeitė. Tik šeštą minutę Dominyka Gerkytė pelnė pirmuosius kėlinio taškus realizavusi abu baudų metimus ir atsilikimą sumažinusi iki minimalaus (21:22). Po 20 minučių vilniečių deficitas padidėjo iki 5 taškų (24:29).

Trečiasis ketvirtis „Kibirkšties-VKM“ komandai prasidėjo klampiai. Krepšininkės nesusitvarkė gynyboje ir leido rungtynes kontroliuoti klaipėdietėms. Likus žaisti 10 minučių dublerės turėjo 14 taškų deficitą. Paskutiniame ketvirtyje vilnietės bandė sukurti intrigą ir kėlinį sužaidė apylygiai (20:22), tačiau pergalę rezultatu 52:68 šventė Klaipėdos „Neptūnas“.

„Kibirkšties-VKM“ gretose solidžias rungtynes sužaidė ir dvigubą dublį surinko G. Raulušaitytė pelniusi 17 taškų, atkovojusi 12 kamuolių ir surinkusi 28 naudingumo balus. D. Gerkytė pridėjo 12.

„Neptūnas“: Dominyka Paliulytė – 26, Agnė Černeckytė – 16 ir Brigita Gudelionytė – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VKM“ komanda žais lapkričio 27 dieną 16:15 prieš Kauno komandą. Tiesioginę transliaciją stebėkite moterulyga.lt puslapyje arba FB paskyroje.