Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ krepšininkėms nepavyko 2020-ųjų metų pradėti pergale. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės Lietuvos čempionato rungtynėse 49:99 (12:32, 13:32, 5:20, 19:15) nusileido Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipai.

Vilniaus klubas šiame sezone per penkerias rungtynes dar nepatyrė pergalės džiaugsmo.

„Aisčių“ komanda visus taškus sudėliojo jau pirmoje rungtynių pusėje. „Kibirkšties-VKM“ krepšininkės strigo varžovių gynyboje ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo 25:64.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas ir toliau labai nepasikeitė. Nugalėtojų titulą ginančios kaunietės dominavo aikštėje. Tiesa, ketvirtame kėlinyje „Kibirkšties-VKM“ komanda pademonstravo charakterį ir ketvirtį laimėjo 19:15.

„Kibirkšties-VKM“ gretose rezultatyviausiai žaidė Audronė Zdanevičiūtė. Gynėja per 27 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 9 kartus suklydo.

Gerda Raulušaitytė ir Dominyka Gerkytė pelnė po 10 taškų, Amalija Pašajevaitė – 4, Gabrielė Sederevičiūtė ir Emilija Grigaliūnaitė po 2, o Aistė Radzevičiūtė – 1.

„Aisčių“ komandoje Ieva Bagdanavičienė pelnė 24 taškus, Karolina Kazočiūnaitė – 19, Gabija Šegždaitė ir Kristina Masionytė po 14.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VKM“ komanda žais sausio 19 dieną, kai išvykoje susitiks su „Šiaulių“ ekipa.