Visus rungtynių kėlinius laimėjusi Vilniaus Kibirkšties-VKM (9-2) komanda, treniruojama Živilės Mikalauskaitės svečiuose 69:45 (19:14, 16:15, 11:8. 23:8) sutriuškino Vilniaus BC Tiketa (11-1) ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjusi Goda Kuzminskytė ėmėsi iniciatyvos nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Jai pavyko perimti kamuolį, kiek vėliau jį atkovoti po netaiklaus varžovės metimo ir galiausiai dvitaškiu metimu atidaryti savo bei komandos taškų sąskaitą – 2:2. Abiems komandoms niekaip nesisekė pelnyti taškų, tai tęsėsi apie pusantros minutės, tačiau G. Kuzminskyte panaikino šį taškų badą pelnydama savo komandai 4-ąjį, o kiek vėliau ir 6-ąjį tašką iš eilės – 6:2. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po taiklių Miglės Purlytės bei G. Kuzminskytės metimų Vilniaus Kibirkštis-VKM komandos pranašumas siekė jau 10 taškų – 12:2. Pačioje kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkės spurtavo (2:6) ir sumažino deficitą iki 5 taškų – 19:14. Antrajame ketvirtyje vyko itin atkakli kova, Vilniaus BC Tiketa komandai pavyko pelnyti pirmuosius taškus prabėgus 3 minutėms nuo kėlinio pradžios – 25:16. Likusioje kėlinio dalyje kova vyko taškas į tašką, po dviejų kėlinių rezultatu 35:29 pirmavo Ž. Mikalauskaitės auklėtinės.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo itin nerezultatyviai, įpusėjus ketvirčiui Vilniaus Kibirkštis-VKM komanda dar nebuvo pelniusi nė taško, tai leido varžovėms persverti rezultatą – 35:36. Besibaigiant kėliniui svečiams pavyko laimėti atkarpą (10:2) ir atstatyti turėtą pranašumą – 46:37. Paskutiniame ketvirtyje Vilniaus Kibirkštis-VKM merginos tiesiog prapliūpo taikliais metimais bei kėlinį laimėjo (23:8) ir taip palaidojo aikštės šeimininkių viltis laimėti šias rungtynes. Tai buvo pirmasis Vilniaus BC Tiketa krepšininkių pralaimėjimas šį sezoną, jas rezultatu 69:45 įveikė ne kas kitas kaip Vilniaus Kibirkštis-VKM komanda, kuri šiuo metu užtikrintai rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Vilniaus Kibirkštis-VKM: G. Kuzminskytė 17 (2/4 trit. met., 12 atk. kam., 3 rez. perd., 19 naud. bal.), P. Sribikytė 12 (3/5 dvit. met., 8 atk. kam., 14 naud. bal.), G. Ramanauskaitė 10 (4/6 dvit. met., 5 atk. kam.).

Informacija: vilniauskm.lt
Nuotrauka: Fotodiena.lt/J.Auškelis