BIG-91840Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai šį sezoną nesiseka nutraukti Klaipėdos „Fortūnos“ užkeikimo. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos Lietuvos čempionės, savo sirgalių akivaizdoje, 64:79 (14:21, 23:20, 18:16, 9:22) nusileido uostamiesčio ekipai ir šį sezoną pajūrio krepšininkėms pralaimėjo jau trečią kartą. Turnyro lentelėje vilnietės su 9 pergalėmis ir 8 nesėkmėmis nukrito į penktą poziciją.

Susitikimą geriau pradėjo viešnios, kurios po pirmų dešimties minučių pirmavo 7 taškais. Tačiau antrame ketvirtyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos pagerino savo žaidimą gynyboje ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų.

Trečią kėlinį aikštės šeimininkės pradėjo susikaupusios ir ne tik perėmė rungtynių iniciatyvą, išlygino rezultatą, tačiau jį ir persvėrė. Vis tik Marinos Solopovos vedamos klaipėdietės atsitiesė ir po trijų kėlinių pirmavo 1 tašku.

Viskas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje, kur sužaidus penkias minutes „Kibirkšties-VIČI“ deficitas buvo 6 taškai. Tačiau keli taiklūs „Fortūnos“ tritaškiai metimai, techninė pražanga Vilniaus klubo treneriams ir viešnios nutolo, o Vilniaus ekipa nebesugebėjo perimti žaidimo kontrolės.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda daugiau nei dvigubai pralaimėjo kovą po krepšiais (22/48) ir pataikė vos 2 tritaškius iš 9 (22%), kai klaipėdietės įmetė 9 tolimus metimus iš 22 (41%).

Rezultatyviausiai Vilniaus klube žaidė Eglė Šniokaitė. Komandos kapitonė per 26 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudos), perėmė 4 ir atkovojo 1 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Indrė Dudėnaitė įmetė 12 taškų (5 atk. kam., 4 per.), Ny Hammonds – 11 (3 rez. per., 4 kld.), Justina Krajūnaitė (6 kld.) ir Ieva Šimkutė po 10, Vita Gorobets ir Daugilė Šarauskaitė (3 per.) po 4, o Vitalija Kaminskytė (3 per.), Vita Žilinskaitė ir Akvilė Vitunskaitė taškų nepelnė.

„Fortūnos“ komandoje M.Solopova pelnė 32 taškus (7/10 tritaškiai) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 7 kartus suklydo. Lina Aglinskaitė pelnė 15 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o Monika Grigalauskytė surinko 12 taškų ir sugriebė 19 atšokusių kamuolių.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais trečiadienį, kai Kauno rajone susitiks su „Sirenų“ ekipa. Tai bus Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės.