Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pateko į taurės turnyro finalą. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės atsakomosiose rungtynėse sostinėje 68:53 įveikė Kauno rajono „Sirenų“ komandą. Pirmą pusfinalio mačą vilnietės buvo laimėjusios 3 taškais, o šį sezoną Kauno rajono klubą įveikė jau 6 kartą iš eilės.

Rungtynes spurtu 6:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir sužaidus vos 2minutes privertė prašyti vilniečių strategės minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės „Kibirkštis“ atsakė atkarpa 6:1 ir pradėjo kvėpuoti varžovėms į nugaras – 6:7. Nors garliaviškės buvo išsiveržusios į priekį (12:9), tačiau šeimininkės paskutinėmis kėlinio sekundėmis persvėrė rezultatą – 13:12.

Antrajame kėlinyje vilnietės ir toliau išlaikė persvarą, tačiau „Hoptrans-Sirenos“ joms nutolti neleido ir įpusėjus ketvirčiui ekipas skyrė vos 3 taškai – 21:18. Viešnių puolimas strigo ir toliau, o „Kibirkštis“ bėgo į priekį. Atkarpa 6:0 joms leido dar labiau atitrūkti, o „Hoptrans-Sirenas“ prieš antrąją mačo dalį slėgė 9 taškų deficitas – 18:27.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės ir toliau kontroliavo žaidimą, o sužaidus 4 minutes ženkliai nutolo – 35:20. Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos, „Kibirkšties“ pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų – 44:24. Per likusias minutes „Hoptrans-Sirenoms“ nepavyko itin sumažinti deficito, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 16 taškų – 32:48.

Paskutinį ketvirtį spurtu 6:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 38:48. Nors „Kibirkštis“ ir vėl buvo nutolusi 17 taškų skirtumu, tačiau garliaviškių atkarpa leido joms sumažinti deficitą iki vienženklio – 48:57. Per likusį kėlinio laiką šeimininkės žaidė užtikrintai, surnegė rezultatyvias atakas, kurios joms leido atitrūkti ir iškovoti bilietą į Moterų taurės finalą – 68:53.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 18, Daugilė Šarauskaitė 14 (6 atk. kam.), Vita Kuktienė 11.

„Hoptrans-Sirenos“: Volha Ziuzkova 12, Dalia Belickaitė ir Gabrielė Gutkauskaitė po 8.