Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pirmą tritaškį pataikė tik ketvirto kėlinio pabaigoje, tačiau tai nesutrukdė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinėms pasiekti pergalės Lietuvos moterų krepšinio lygoje. Sostinė ekipa savo aikštėje 74:50 palaužė Ukmergės „Vilkmergės“ pasipriešinimą.

Su 14 pergalių ir 4 nesėkmėmis „Kibirkštis“ turnyro lentelėje užima 2 vietą, dviem pergalėmis atsilikdama nuo Marijampolės „Sūduvos“.

Pirmajame kėlinyje sužaidus beveik 4 minutes vilnietės dar pirmavo (8:6), bet tada pralaimėjo atkarpą 0:7 (8:13) ir taip leido „Vilkmergei“ įgyti pranašumą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė tuos pačius 5 taškus – 17:12.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės jau nesirengė juokauti ir po spurto 12:0 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą, kuris įpusėjus mačui siekė 15 taškų – 38:23.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Kibirkštis“ kontroliavo situaciją ir neleido viešnioms net pagalvoti apie išsigelbėjimą šiose rungtynėse. Finalinė sirena paskelbė vilniečių pergalę 74:50.

Šiame mače „Kibirkšties“ komanda pataikė tik 1 tritaškį iš 24 (4%) ir vos 1 baudos metimą iš 6 (17%), tačiau viską atpirko 35 taikliais dvitaškiais iš 58 (60%).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 28 minutes pelnė 16 taškų (8/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 11 taškų (7 atk. kam., 3 rez. per., 3 blk.), Gabija Meškonytė – 10 (8 atk. kam., 3 per.), Ieva Savickaitė – 8 (6 atk. kam.), Eglė Šniokaitė (4 rez. per.) ir Urtė Slavickaitė po 6, Justina Kraujūnaitė – 5, Vitalija Kaminskytė (6 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė ir Dalia Donskichytė (3 per.) po 4, Agnė Bobinaitė taškų nepelnė, o Vitai Kuktienei trenerė leido pailsėti.

„Vilkmergės“ komandoje Monika Petrauskaitė surinko 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Aurelija Putramentaitė pridėjo 9 taškus, o Martyna Petrėnaitė – 7.

Kitas rungtynes Vilniaus komanda žais penktadienį, kai savo aikštėje 18 val. priims Kauno rajono „Sirenas“.

Informacija: bckibirkstis.lt ir lmkl.lt