Vilniaus „Kibirkštis“ komanda tarptautiniame žymaus trenerio Algio Gedmino vardo turnyre Druskininkuose užėmė antrąją vietą. Paskutinę turnyro dieną vilnietės 91:54 nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą.

Per tris dienas vykusį turnyrą „Kibirkštis“ 87:71 įveikė Baltarusijos vicečempiones Minsko „Horizont“ krepšininkes ir 54:69 nusileido Latvijos bronzos medalių laimėtojoms Liepojos „Papirs“ ekipa. Visas tris pergales iškovusios latvės tapo turnyro nugalėtojomis, „Kibirkštis“ surinko 5 taškus ir užėmė antrą vietą, baltarusės liko trečios, o kaunietės – ketvirtos.

Mače su „Aisčių-LSU“ ekipa vilnietės kontrolę į savo rankas perėmė jau pirmame kėlinyje, kurio metu susikrovė 11 taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių „Kibirkštis“ savo persvarą padidino dar 5 taškais, o trečio kėlinio metu jau pirmavo 30 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laura Juškaitė. Puolėja pelnė 18 taškų.

Laurita Jurčiūtė ir Gabija Meškonytė pelnė po 17 taškų, Justina Kraujūnaitė – 13, Dalia Donskichytė – 11, Urtė Slavickaitė ir Agnė Bobinaitė po 5, Kamilė Žiedelytė – 2, o ukrainietė Liubova Pivovarova taškų nepelnė.

Dėl asmeninių aplinkybių šiame mače „Kibirkšties“ komandai negalėjo padėti vidurio puolėja Ieva Savickaitė.

„Kibirkšties“ komanda toliau tęs pasiruošimą naujam sezonui, kuriame dalyvaus Lietuvos moterų krepšinio lygos, Rytų Europos krepšinio lygos ir Lietuvos taurės varžybose.