Vilniaus „Kibirkšties“ komanda sėkmingai žygiuoja tarptautiniame keturių komandų turnyre Druskininkuose. Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės vardo turnyro antrose rungtynėse vilnietės 70:66 palaužė Gdansko „Politechnika“ ekipą iš Lenkijos.

Pirmąją dieną „Kibirkšties“ krepšininkės 72:46 nepaliko vilčių Nur Sultano „Astana Tigers“ komandai iš Kazachstano.

Šeštadienio susitikime viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje, kuriame Lenkijos klubas buvo kelis kartus priartėjęs iki 2 taškų, o paskutinį kartą tai įvyko likus žaisti 13 sekundžių (68:66). Tačiau tada „Kibirkšties“ komandos gynėja Justina Kraujūnaitė realizavo abu baudų metimus (70:66), o varžovės rezultatyvios atakos nebesurengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gabrielė Šulskė. Gynėja per 32 minutes pelnė 17 taškų (4/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius.

Daugilė Šarauskaitė pelnė 13 taškų (5/12 dvitaškiai, 3/5 baudos, 11 atk. kam., 4 kld.), Kristė Druskytė – 11 (9 atk. kam.), Justina Kraujūnaitė – 10 (8 atk. kam., 3  rez. per.), Klaudija Serkevičiūtė – 9 (3 rez. per.), Livija Sakevičiūtė – 8 (4/6 dvitaškiai, 3 rez. per.), Enrika Matiukaitė – 2, Saulė Mikelionytė taškų nepelnė, o Justina Miknaitė, Emilija Grigaliūnaitė, Eglė Zabotkaitė ir Evelina Šataitė trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė.

„Politechnika“ komandoje Hudson Presley pelnė 20 taškų, Smith Jenna įmetė 14 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o Marianna Duszkiewicz surinko 12 taškų.

Kitose šeštadienio rungtynėse Nur Sultano „Astana Tigers“ iš Kazachstano 75:55 nugalėjo Liepojos „Liepaja/LSSS“ iš Latvijos.