Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų krepšinio komanda toliau tęsia pergalingą žygį Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurėje. Sostinės krepšininkės namuose, II etapo pusfinalyje, 80:59 (20:6, 17:12, 22:15, 21:26) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir žengė į finalą, kuriame trečiadienį (01.11) kausis su Kauno rajono „Sirenų“ ekipa.

Rungtynes dvitaškiu metimu pradėjo „Sūduvos“ krepšininkės (0:2), tačiau tada vilnietės pelnė devynis taškus be atsako (9:2). Kėlinio viduryje skirtumas pirmą kartą pasiekė dešimties taškų ribą (16:4), o ketvirtis laimėtas keturiolikos taškų skirtumu (20:6).

Antrame kėlinyje sąlygas ir toliau diktuoja „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa. Ketvirčio pabaigoje po šešių iš eilės pelnytų Santos Dreimanės taškų skirtumas šokteli iki devyniolikos taškų (37:18).

Trečiajame kėlinyje Vilniaus ekipa spurtuoja 11:0 ir skirtumas pasiekia dvidešimt devynių taškų ribą (52:23). Likusią ketvirčio dalį sostinės komanda ir toliau demonstruoja gražų krepšinį (59:33).

Paskutiniame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa atsipalaiduoja ir sulėtina žaidimą. „Sūduvos“ komanda sumažino atsilikimą, tačiau užtikrintą pergalę šventė sostinės klubas (80:59).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Greta Šniokaitė. Gynėja per 32 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėja Gintarė Petronytė atliko dvigubą dublį. Krepšininkė pelnė 13 taškų (4/10 dvitaškiai, 5/7 baudos) ir po krepšiais sugriebė 11 atšokusių kamuolių.

S.Dreimanė pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), Eglė Šniokaitė (2/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos, 3 rez. per., 4 kld.) ir Kristina Vengrytė (5/16 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5 atk. kam., 4 blk.) po 10, Vita Žilinskaitė – 7 (3/4 dvitaškiai, 1/1 baudos, 5 atk. kam., 2 blk.), Sigita Galdikaitė (3/7 dvitaškiai, 8 atk. kam.) ir Ieva Prėskienytė (3/3 dvitaškiai, 7 atk. kam., 2 blk.) po 6, Sakellie Daniels – 1 (8 rez. per.). Brigid Bowley nežaidė dėl legionierių limito, o Šarūnė Povilionytė gydosi kojos traumą.

„Sūduvos“ komandoje Tatsiana Melnikova įmetė 17 taškų, Ligita Kinkevičienė pridėjo 12, o Diana Žintikaitė ir Liudmila Maltseva po 9.

LKF taurės II etapo paskutines rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa trečiadienį su Kauno rajono „Sirenų“ ekipa žais Vilniuje. Pergalės atveju sostinės ekipa III etape žaistų su Šiaulių „Rūtos“ ekipa, o nesėkmės atveju su „Utenos“ krepšininkėmis.