Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ moterų komanda toliau tęsia sėkmingą pasirodymą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Sostinės klubas namuose 74:56 (15:13, 21:16, 15:14, 23:13) nugalėjo Šiaulių „Rūtos“ krepšininkes, iškovojo šešioliktąją pergalę ir turnyro lentelėje išlieka antroje vietoje. „Rūtos“ krepšininkės – septintos.

Rungtynes geriau pradėjo viešnių komanda (3:6). Pirmajame kėlinyje sostinės ekipai vis nesisekė rasti kelių link varžovių krepšinio (5:9). Ketvirčio pabaigoje po Eglės Šniokaitės dvitaškio skirtumas sumažėjo iki minimumo (12:13), o paskutinės sekundėmis pataikytas Gintarės Petronytės tritaškis leido Vilniaus komandai pirmą kartą išsiveršti į priekį (15:13).

Antrajame kėlinyje Vilniaus klubo skirtumas sumenko iki vieno taško (24:23), tačiau tada šešis taškus iš eilės pelnė Kristina Vengrytė ir „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda išsiveržė į priekį (30:23). Po dviejų kėlinių Vilniaus ekipa pirmavo septyniais taškais (36:29).

Trečiajame kėlinyje nei „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai nepavyko pabėgti į priekį, nei „Rūtos“ žaidėjoms pavyko sušvelninti rezultato. Po trisdešimties minučių kovos sostinės ekipa pirmavo aštuoniais taškais (51:43).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda įjungė aukštesnę pavarą (60:43). Sėkmingas G.Petronytės žaidimas leido vilnietėms susikrauti dvidešimties taškų pranašumą (69:49), o tada vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius leido pasireikšti mažiau žaidžiančioms krepšininkėms. Galutinis rezultatas 74:56.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per 33 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 11/13 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 38 naudingumo balus.

K.Vengrytė pelnė 16 taškų (8/13 dvitaškiai, 6 atk. kam.), E.Šniokaitė – 10 (3/8 dvitaškiai, 4/4 baudos), Santa Dreimanė (0/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai) ir Greta Šniokaitė po 7, Dalia Belickaitė – 5, Ieva Prėskienytė – 4, Šarūnė Povilionytė – 3 (0/2 dvitaškiai), Sakellie Daniels (0/6 dvitaškiai, 6 atk. kam., 3 rez. per.), Justina Kraujūnaitė ir Vita Žilinskaitė taškų nepelnė.

„Rūtos“ gretose Sandra Baliutavičiūtė įmetė 18 taškų, Silvija Kuodienė – 12, o Volha Kapylova – 10.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais šeštadienį su Kauno rajono „Sirenomis“.