Vilniaus „Kibirkšties“ komanda laimėjo dviejų dienų tarptautinį keturių komandų turnyrą Vilniuje. „Kibirkšties“ ekipa turnyro finale 78:71 palaužė Baltarusijos čempionate be pralaimėjimų žygiuojančią Gardino „Olimpia“ komandą.

Dieną prieš, pusfinalyje, vilnietės 75:69 įveikė Ukrainos jaunimo rinktinę.

Šiame susitikime „Kibirkšties“ komandai negalėjo padėti kapitonė Laura Juškaitė, kuri su trenere Jurgita Štreimikyte-Virbickiene dalyvauja Europos čempionato atrankoje su Lietuvos rinktine. Dėl ligos aikštėje nepasirodė Gabija Meškonytė.

„Kibirkšties“ komanda, kuriai vadovavo Valdas Gecevičius, lemiamą persvarą susikrovė paskutiniame kėlinyje, kurį laimėjo dviženkliu skirtumu – 23:13. Vilnietės kovą po krepšiais laimėjo 54-42.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė Irina Michailova. Vidurio puolėja iš Moldovos per 34 minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Laurita Jurčiūtė įmetė 18 taškų (4 rez. per.), Shenita Landry – 15 (14 atk. kam., 2 blk.), Dalia Donskichytė – 14, Urtė Slavickaitė – 6, Deanna Mayza – 4, Ieva Savickaitė ir Agnė Bobinaitė taškų nepelnė.

„Olimpia“ komandoje Nadzeja Nadzežka pelnė 19 taškų, Aryna Masko – 15, o Natalija Daškevič – 12.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais šeštadienį, kai namuose, Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynėse priims „Šiaulių-Universiteto“ komandą.