Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šventė pirmą pergalę pasiruošimo etape ir Druskininkuose vykusio žymaus trenerio Algio Gedmino vardo turnyre 65:58 įveikė Kauno „Aisčių-LMSU“ ekipą.

Tiesa, ši pergalė negarantavo aukštesnės pozicijos tarptautiniame turnyre. Vilniaus klubas liko ketvirtas, „Aistės“ tapo nugalėtojomis, o antrą-trečią vietas užėmė Minsko klubai – „Horizont“ ir „Cmoki“.

Šį susitikimą geriau pradėjo kaunietės, kurios po dešimties minučių pirmavo 9 taškų skirtumu. Tačiau po šalto dušo „Kibirkšties“ komanda atsigavo ir antrame kėlinyje ne tik pasivijo varžoves, tačiau ir persvėrė rezultatą. Po didžiosios pertraukos sostinės krepšininkės ir toliau žaidė įjungusios aukštesnę pavarą ir pasiekė dviženklį pranašumą – 56:43. Ir nors paskutiniame kėlinyje „Aistės“ kiek priartėjo, tačiau pergalę šventė Valdo Gecevičiaus auklėtinės.

„Kibirkšties“ komandą į priekį vedė Gabija Meškonytė, kuri per 27 minutes pelnė 15 taškų (3/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Ieva Šimkutė įmetė 9 taškus, Morgan Pullins – 8, Eglė Zabotkaitė ir Livija Sakevičiūtė (7 atk. kam.) po 7, Agnė Bobinaitė – 6, Urtė Slavickaitė ir Justina Miknaitė (3 per.) po 5, Miglė Purlytė – 2, Justina Kraujūnaitė – 1, o Dalia Donskichytė taškų nepelnė.

Kauno komandoje Simona Visockaitė pelnė 14 taškų, Kristina Masionytė – 11, o Gabija Šėgždaitė – 10.