Vilniaus „Kibirkšties“ komanda, besiruošdama 2019-2020 metų sezonui, pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą ir savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes su Baltarusijos lygos bronzos medalių laimėtojomis Minsko „Horizont“ krepšininkėmis.

Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino treniruojamos Lietuvos sostinės krepšininkės su varžovėmis pasidalino po vieną pergalę. Pirmąją dieną „Kibirkštis“ varžovėms nusileido 61:65, o antrąją pasiekė revanšą 70:62.

Pralaimėtose rungtynėse „Kibirkšties“ komandoje labiausiai pasižymėjo Gabrielė Šulskė, kuri pelnė 18 taškų. Justina Kraujūnaitė įmetė 11, Kristė Druskytė – 10, Livija Sakevičiūtė – 7, Daugilė Šarauskaitė – 6, Eglė Zabotkaitė – 5, Enrika Matiukaitė – 4, o Justina Miknaitė ir Saulė Mikelionytė taškų nepelnė.

Pergalingose rungtynėse „Kibirkšties“ komandoje išsiskyrė K.Druskytė, kuri surinko 16 taškų. J.Kraujūnaitė pridėjo 13, G.Šulskė – 12, D.Šarauskaitė – 11, J.Miknaitė – 6, E.Zabotkaitė ir L.Sakevičiūtė po 5, S.Mikelionytė – 2, o E.Matiukaitė taškų nepelnė.

Abejas rungtynes dėl traumų praleido Klaudija Serkevičiūtė ir Evelina Šataitė.

Jau rugsėjo 20-22 dienos vilnietės vyks į Druskininkus, kur dalyvaus tarptautiniame Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės vardo turnyre, kuriame varžysis su Nur Sultano „Astana Tigers“ (Kazachstanas), „Liepaja/LSSS“ (Latvija) ir Gdansko „Politechnika“ (Lenkija) komandomis.