Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pratęsė pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Sostinės krepšininkės 79:55 nugalėjo Klaipėdos „Fortūnos“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė antrajį laimėjimą.

Mačą geriau pradėjo viešnios iš uostamiesčio, kurios po pirmų 10 minučių kovos buvo priekyje 4 taškais, tačiau antrame ketvirtyje Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės sutankino gynybą, pačios laisviau jautėsi puolime ir ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties“ komanda ir toliau dominavo aikštėje. Sėkmingai kurdamos atakas sostinės krepšininkės susikrovė dviženklį pranašumą ir žaidimo ritmo nebepaleido. Vilnietės ir toliau didino savo pranašumą bei rungtynes laimėjo 24 taškų skirtumu.

„Kibirkšties“ komanda šiame mače atliko 26 rezultatyvius perdavimu, kai „Fortūnos“ ekipa tai padarė vos 12 kartų.

Naudingiausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 28 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Shenita Landry įmetė 18 taškų (9/10 dvitaškiai, 6 rez. per.), Urtė Slavickaitė – 16 (5/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), Laurita Jurčiūtė – 8, Dalia Donskichytė – 5 (5 rez. per.), Ieva Savickaitė – 4, Justina Kraujūnaitė – 3 (5 rez. per., 6 kld.), Miglė Purlytė – 2, Agnė Bobinaitė – 1, o Eglė Zabotkaitė taškų nepelnė.

„Fortūnos“ ekipoje Roberta Mizgerytė surinko 20 taškų, Agnė Černeckytė – 12, o Andra Gabalytė – 11.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau antradienį, kai savo arenoje priims Kauno rajono „Sirenų“ ekipą.