Vilniaus „Kibirkšties“ komanda savo aikštėje palaužė Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) lyderes. Sostinės komanda 74:62 įveikė Kauno rajono „Sirenų“ komandą ir turnyro lentelėje pakilo į antrą poziciją.

Vilnietės iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo mačo pradžios, kuomet per pustrečios minutės laimėjo atkarpą 8:2, o pirmojo kėlinio pirmavo 24:15.

Antrajame ketvirtyje ekipoms didžiąją laiko ekipoms besikeičiant taškais, „Hoptrans-Sirenos“ užsikirto likus žaisti dvi minutes. Tuomet „Kibirkštis“ surinko septynis taškus be atsako ir padvigubino savo persvarą 43:30.

Po ilgosios pertraukos vilnietės sėkmingai kontroliavo susitikimo eigą ir trečiojo kėlinio viduryje buvo priekyje rekordiniu skirtumu – 54:34.

Nugalėtojų gretose Laurita Jurčiūtė pelnė 20 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, o Shenita Landry surinko 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais kovo 6 dieną, kai namuose susitiks su Kauno „Aisčių-LSU“ komanda.