Vilniaus „Kibirkšties“ komanda šį sezoną su Kauno rajono „Sirenų“ ekipa susitvarko jau penktą kartą. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės Lietuvos moterų krepšinio lygos rungtynėse, savo namų arenoje, pasiekė pergalę 76:71 ir į savo sąskaitą įsirašė jau 15 laimėjimą. Sostinės ekipa išlieka 2-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Prieš prasidedant susitikimui buvo apdovanota naudingiausia sausio mėnesio žaidėja Daugilė Šarauskaitė. Rima Valentienė „Kibirkšties“ aukštaūgei įteikė specialų prizą.

„Kibirkšties“ krepšininkės puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus 5 minutes jau pirmavo 18:6, o „Sirenų“ treneris Linas Šalkus už komandos palikimą ir atsisėdimą tribūnose jau buvo apdovanotas technine pražanga. Tačiau pabudusios po vangios pradžios Kauno rajono krepšininkės sumažino atsilikimą iki 4 taškų (24:20).

Nors antro ketvirčio pradžioje komandas skyrė tik vienas taškas, tačiau viduryje vilnietės kiek nutolo ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Vis tik išlaikyti rezultato nepavyko ir komandos ilsėtis išėjo degant skaičiams švieslentėje 40:38.

Trečiame kėlinyje žaidimas ir toliau vyko lyg ant svarstyklių. Sužaidus minutę viešnios pirmą kartą išsiveržė į priekį, tačiau sunkiu darbu aikštėje „Kibirkšties“ komanda ne tik išlygino rezultatą, tačiau vėl atsidūrė pirmaujančios vaidmenyje. Po trijų kėlinių sostinė ekipa pirmavo minimaliu skirtumu – 56:55.

Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau sužaidus 5 minutes sostinės ekipa išsiveržė į priekį 4 taškais (64:60). Likus kiek daugiau nei 2 minutėms jau Kauno rajono krepšininkės išsiveržė į priekį. Tačiau L.Šalkus nubaustas antra technine pražanga, tokią pačią nuobaudą gauna ir „Sirenų“ suoliukas, o vilnietės šauną į priekį – 73:69. Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė du taškai, tačiau labiausiai patyrusi „Kibirkšties“ žaidėja Vita Kuktienė pataikė abu baudų metimus ir Vilniaus klubas šventė pergalę – 76:71.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laura Juškaitė (7 atk. kam.) ir Gabija Meškonytė, kurios pelnė po 17 taškų. Daugilė Šarauskaitė įmetė 11 (7 atk. kam.), Eglė Šniokaitė – 10, Vita Kuktienė – 8, Dalia Donskichytė – 5, Justina Kraujūnaitė – 4, Vitalija Kaminskytė (9 atk. kam., 4 rez. per.) ir Agnė Bobinaitė po 2, Ieva Savickaitė ir Laurita Jurčiūtė taškų nepelnė.

„Sirenų“ ekipoje Rasa Knyzaitė surinko 18 taškų, Gabrielė Gutkauskaitė – 15, o Akvilė Baronėnaitė – 12.

Jau netrukus „Kibirkšties“ ir „Sirenų“ komandos tarpusavyje kovos ir 6 kartą, kadangi vasario 14 dieną Vilniuje vyks atsakomos taurės varžybos. Po pirmo susitikimo vilnietės turi 3 taškų pranašumą.