Vilniaus „Kibirkšties“ komanda dėlioja paskutines detales prieš naująjį sezoną. Sostinės klubo vadovai pratęsė sutartį su Lietuvos dvidešimtmečių rinktinės gynėja Urte Slavickaite.

„Jaučiuosi gerai, nuotaikos puikios, tiesa, turėjau kelio traumą, tačiau sveikatingumo ir terapijos centro „Gemma“ pagalba pavyko atsistatyti ir grįžti į sportus visa jėga. Jaučiuosi tikrai pasiruošusi darbui“, – sakė U.Slavickaitė.

176 cm ūgio krepšininkė „Kibirkšties“ komandoje debiutavo 2015-2016 metų sezone, tačiau tada sužaidė tik trejas rungtynes, o praėjusiame sezone U.Slavickaitė tapo pagrindinės komandos žaidėja. Ji per 20 rungtynių vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 14 minučių, pelnydavo po 3 taškus, atkovodavo kamuolį ir atlikdavo rezultatyvų perdavimą. Rytų Europos krepšinio lygoje dvidešimtetė sužaidė 8 rungtynes, per kurias pelnydavo po tašką ir atkovodavo po kamuolį.

Gynėja su „Kibirkšties“ komanda jau iškovojo du LMKL bronzos medalius ir sykį tapo taurės vicečempione.

image1

U.Slavickaitė šią vasarą kartu su Lietuvos U20 rinktine dalyvavo Europos čempionate, kur sužaidė 7 mačus ir vidutiniškai pelnydavo po 4 taškus ir atkovodavo po 2 kamuolius.

„Vasarą sportavau individualiai, daugiausiai dėmesio skyriau silpnų vietų stiprinimui, pasiruošimui darbui su komanda“, – vardino U.Slavickaitė. – Dabar daugiausiai dėmesio skiriame technikai ir fiziniam pasirengimui. Jau pasiilgau tos komandinės dvasios, po Europos čempionato nesinorėjo jau žiūrėti į salę, tačiau pailsėjus noras sugrįžo“.

Artėjantį sezoną „Kibirkšties“ komandą ir toliau treniruos Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Valdas Gecevičius, o be U.Slavickaitės sostinės klubo aprangą vilkės Gabija Meškonytė, Laurita Jurčiūtė, Agnė Bobinaitė, Laura Juškaitė ir Justina Kraujūnaitė. Vilniaus klube nebežais Vita Kuktienė, Daugilė Šarauskaitė, Vitalija Kaminskytė ir Eglė Šniokaitė.

„Ateinančiame sezone tikiuosi įnešti didesnį indėlį į komandos pergales“, – šypsojosi U.Slavickaitė.

Daugiau apie įsimintiniausias išdaigas, mokslus užsienyje, keliones ir kitus dalykus, šiame vaizdo reportaže: