Vilniaus „Kibirkšties“ komanda ir toliau viena pirmųjų rikiuoja gretas naujam sezonui. Sostinės klubas pratęsė sutartį su gynėjos ir puolėjos pozicijose galinčia žaisti Agne Bobinaite.

Dvidešimties metų, 181 cm ūgio, iš Kėdainių kilusi A.Bobinaitė „Kibirkšties“ komandoje pradės jau 4 sezoną.

„Žinoma, po sezono buvo įvairių pamąstymų, bet, manau, sprendimas likti buvo priimtas geras – reikia laimėti tą auksą“, – šypsojosi A.Bobinaitė.

A.Bobinaitė praėjusiame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezone aikštėje praleisdavo po 18 minučių, pelnydavo po 6 taškus (42,9% tritaškių pataikymo), atkovodavo po 2 kamuolius ir atlikdavo po rezultatyvų perdavimą.

„Kartais sekdavosi geriau, kartais blogiau, bet pastangos būdavo maksimalios visų rungtynių metu“, – pasakoja krepšininkė. – Džiugu, kad gavau daugiau laiko aikštelėje, didesnį trenerių pasitikėjimą, manau, didesnis pasitikėjimas ir lėmė tą šuolį.“

„Kibirkšties“ komandos žaidėja kol kas negalvoja apie savo vaidmenį kito sezono Vilniaus komandoje.

„Stengsiuosi padėti komandai kaip įmanoma daugiau, o apie savo vaidmenį… reikės leisti komandos lyderėms pailsėti“, – juokėsi A.Bobinaitė.

Vienas pasikeitimas A.Bobinaitės tikrai lauks. Artėjantį sezoną sostinės klubui vadovaus Valdas Gecevičius, kuris vyriausiojo trenerio poste pakeitė Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę.

„Visiškai nesitikėjau, kad vyriausiu treneriu taps V.Gecevičius, – teigė A.Bobinaitė. – Tai buvo maloni staigmena. Mano nuomonė apie trenerį tik pati geriausia, jis atiduoda visą širdį, dirba su kiekviena žaidėja, palaiko puikią atmosferą. Tai nusimato tikrai įdomus sezonas.“

A.Bobinaitė su „Kibirkšties“ komanda praėjusiame sezone iškovojo LMKL sidabro medalius, o dar metais anksčiau pasipuošė ir bronzos apdovanojimu.

„Nurimus aistroms, manau, kad antra vieta nėra blogas rezultatas, – apie 2 vietą LMKL sakė gynėja. – Žinoma, tikrai norėjom pratęsti seriją ir ją laimėti, bet pritrūko geresnių sprendimų tiek gynyboje, tiek puolime. Džiaugiuosi komanda, buvo geras sezonas, tikiuosi ateinantį pagaliau pavyks iškovoti auksą.“

A.Bobinaitė jau pradėjo pasiruošimą ir naujam sezonui.

„Jau prieš kelias savaitės pradėjau sportuoti, treneris buvo davęs laiko išsigydyti traumas, tai dabar jau jaučiuosi gerai. Vasaros tvarkaraštis paprastas – individualus darbas su treneriu“, – tikino krepšininkė.

Po 2017-2018 metų sezono su „Kibirkšties“ komanda galiojančią sutartį turėjo puolėja Laura Juškaitę, o šią vasarą Vilniaus komandos vadovai pratęsė sutartį su gynėja Justina Kraujūnaite ir puolėja Urte Slavickaite.