Vilniaus „Kibirkšties“ komanda patyrė pirmą nesėkmę šio sezono Rytų Europos krepšinio lygos (EEWBL) varžybose. Lietuvos klubas I etapo kovose Latvijoje 64:73 nusileido praėjusio sezono čempionėms Košicės „Good Angels“ krepšininkėms, kurių aprangą vilki buvusi „Kibirkšties“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė.

„Kibirkšties“ komandai nesėkmingai susiklostė antrasis šių rungtynių kėlinys, kai vilnietės 10 minučių ketvirtį pralaimėjo 11:22. Po dviejų kėlinių slovakės jau buvo įgijusios 15 taškų pranašumą ir labiau patyrusios krepšininkės jį išlaikė iki mačo pabaigos.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Laura Juškaitė. Puolėja per 29 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Dalia Donskichytė pelnė 15 taškų, Shenita Landry – 14 (6 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė – 8, Gabija Meškonytė – 6, Urtė Slavickaitė – 2, Justina Kraujūnaitė ir Agnė Bobinaitė po 1, o Ieva Savickaitė ir Liubova Pyvovarova taškų nepelnė.

„Good Angels“ komandoje Anna Jurcenkova pelnė 18 taškų, o Barbora Balintova – 11. Buvusi „Kibirkšties“ komandos žaidėja Daugilė Šarauskaitė per 18 minučių pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Paskutines pirmo etapo rungtynes „Kibirkštis“ sekmadienį žais su Liepojos „Papirs/Lsss“ ekipa