Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Vilniaus „Kibirkšties“ (9/3) klubas, kuris svečiuose 71:54 (11:19, 17:11, 28:13, 15:11) palaužė Ukmergės „Vilkmergės“ (0/12) krepšininkes.

Nuo pat mačo pradžios į priekį šovė „Vilkmergės“ klubas – 10:4. Nors „Kibirkštis“ čia pat priartėjo (8:10), šeimininkės surengė savo sėkmingas atakas, kurios leido atitrūkti – 17:9. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių skirtumas buvo nepakitęs – 19:11.

Antrajame kėlinyje sužaidus 3 minutes ukmergiškių persvara pirmą kartą tapo dviženklė – 24:13. Viešnios per paskutines 4 minutes į savąjį krepšį praleido vos 2 taškus, pačios įmetė 8 ir į didžiąją pertrauką patraukė beveik pasivijusios varžoves – 28:30.

Pylos gavusios „Kibirkštis“ žaidėjos trečiąjį kėlinį pradėjo uraginišku puolimu – per 5 minutes įmetė 18 taškų ir tai leido susikrauti dviženklį pranašumą – 46:36. Pasibaigus trims ketvirčiams vilnietės kontroliavo situaciją – 56:43.

„Vilkmergė“ neketino sudėti ginklų anksčiau liko ir 33-ąją minutę sumažino deficitą iki 6 taškų – 52:58. Vis dėlto „Kibirkštis“ 3 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, pati įmetė 6 (64:52) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 23 (7 atk. kam., 7 kld.), Monika Petrauskaitė (9 atk. kam.) ir Olivia Brown (5 atk. kam., 9 kld.) po 10.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 16 (11 atk. kam.), Agnė Bobinaitė 15 (5 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė (4 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Daugilė Šarauskaitė (13 atk. kam., 7 blk.) po 12, Vitalija Kaminskytė 10 (11 atk. kam.)

Informacija: LMKL.lt