Vilniaus „Kibirkšties“ komandai nepavyko iškovoti trečiosios pergalės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės Klaipėdoje 60:63 turėjo pripažinti „Fortūnos“ pranašumą. Tai buvo pirma vilniečių nesėkme per trejas LMKL rungtynes.

Pirmasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus. Sužaidus 2 minutes abi komandos buvo pelniusios taškus (2:2), bet tada „Fortūna“ įstrigo puolime ir viešnios tuo pasinaudojo – 7:2. Užsitęsusią 6 minučių tylą klaipėdietės nutraukė net išsiverždamos į priekį (9:7), bet po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rezultatas buvo lygus – 9:9.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką ir 17-ąją minutę komandas skyrė 2 taškai (25:23), tačiau „Kibirkštis“ kur kas nesėkmingiau sužaidė paskutinę atkarpą ir įpusėjus susitikimui jau atsiliko – 25:31.

Trečiajame kėlinyje beveik 2 minutes komandoms nepavyko pelnyti taškų, bet pirmos gynybą pralaužė klaipėdietės – 33:25. Įpusėjus kėliniui, 7 taškus iš eilės pelniusi „Kibirkštis“ prie varžovių ženkliai priartėjo – 34:38. Kėlinio pabaigoje spurtą ir vėl surengė „Fortūną“ (47:34) ir nors vilnietėms pavyko atsilikimą sumažinti, varžovės buvo priekyje – 47:38.

Lemiamame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Kibirkštis“ ir sumažino turėtą deficitą iki 3 taškų – 48:51. Beveik įpusėjus kėliniui dvitaškį su pražanga pelnė Gabija Meškonytė ir rezultatas tapo lygus – 51:51. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, du tolimus metimus pataikė klaipėdietės ir vėl išsiveržė į priekį – 57:53. Persvarą klaipėdietėms pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir iškovoti pergalę – 63:60.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ komandoje žaidė Vita Kuktienė. Patyrusi puolėja per 25 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Gabija Meškonytė įmetė 11 taškų, Ieva Savickaitė – 9, Justina Kraujūnaitė – 8 (6 atk. kam.,  8 rez. per.), Eglė Šniokaitė – 5 (6 atk. kam., 3 rez. per.), Daugilė Šarauskaitė (9 atk. kam.) ir Dalia Donskichytė (3 rez. per., 4 kld.) po 4, Vitalija Kaminskytė – 2 (7 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė – 1, o Agnė Bobinaitė taškų nepelnė.

„Fortūnos“ komandoje Lina Mikelevičienė pelnė 18 taškų, o Andra Gabalytė surinko 16.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais jau šeštadienį, kai namuose 15 val. priims „Šiaulių-Universiteto“ ekipą.

Informacija: lmkl.lt ir bckibirkstis.lt